مدیرعامل سایپا: ​اجازه نمی دهیم ملت ایران در بخش خودرو تحقیر شوند

مدیرعامل سایپا: ​اجازه نمی دهیم ملت ایران در بخش خودرو تحقیر شوند
مدیرعامل گروه صنعتی سایپا با بیان اینکه با خروج آمریکا از برجام، سال سختی پیش روی صنعت خودرو است گفت: با این حال من در جایگاه مدیرعامل سایپا به همراه تیمم، اجازه نمی دهیم­ ملت ایران را در بخش خودرو تحقیر کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛­ قاسم جهرودی که در ضیافت افطاری در جمع اهالی رسانه سخن می گفت با بیان اینکه امروز اگر بخواهید هر خودروی پیشرفته ای از پورشه تا مازاراتی را وارد کشور کنید مشمول تحریم های آمریکا نخواهید شد گفت: اما اگر بخواهید قطعات منفصله معمولی ترین خودروها را وارد کنید با شدیدترین تحریم ها و موانع آمریکا مواجه خواهید شد.
وی افزود: این مسئله نشان می دهد صنعت خودرو برای دشمنان ما صنعتی مهم و راهبردی است و برای متوقف ساختن آن برنامه ریزی کرده اند.
مدیرعامل سایپا با اذعان به اینکه ما نافی ­آن نیستیم که در برخی از محصولاتمان کاستی هایی وجود دارد گفت: اما ما در سبد محصولات خود خودروهای با کیفیت هم داریم و تنها یک محصول است که از دید مردم خودروی بی کیفیتی است و آن هم پراید است.
جهرودی با تاکید بر اینکه امسال چه تحریم بشویم و چه نشویم پراید را از رده خارج خواهیم کرد گفت: امیدواریم با خارج شدن پراید از سبد محصولات سایپا 95 درصد از نگاه بدبینانه مردم به نام سایپا رفع شود.
با این حال مدیرعامل سایپا گفت: از رده خارج کردن پراید به معنی توقف تولید آن نیست و ما سالانه حدود 15 هزار دستگاه از این خودرو را فقط برای بازارهای صادراتی مان تولید خواهیم کرد.
وی با بیان اینکه امسال سال بسیار سختی برای ما است گفت: با توجه به تجربه ای که بانکها و شرکت های خارجی از تحریم های قبلی دارند تحریم های جدید بسیار سخت تر از تحریم های قبلی خواهد بود و در حال حاضر بسیاری از مبادلات بانکی شرکت ما با بانک های خارجی قطع شده است.
جهرودی با بیان اینکه فضای موجود،​­فضای بسیار سختی است تاکید کرد: اما ملت ما ملتی است که چهل سال در این فضا زندگی کرده است و ان شاءالله از این تحریم ها هم سربلند عبور خواهیم کرد.
مدیرعامل سایپا تاکید کرد: ما خودروسازان همه تلاشمان را خواهیم کرد و با بکار گیری تمام راههایی که بلدیم ­­اجازه نمی دهیم ملتمان را عده ای تحقیر کنند.a

برچسب ها : سايپا, ضيافت افطار
حمیدرضا لطفی نیا امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

مصطفی
مصطفی دوشنبه, 14 خرداد,1397 10:46
شما خودت مایه تحقیر ملت ایرانی، کارخونه فرغون سازی شما ملت رو استثمار کرده! دست از سر مردم بر دارید
امیر حسین
امیر حسین شنبه, 19 خرداد,1397 11:00
احسنت بر شما مدیر لایق و توانمند عرصه صنعت.اگر چه همانگونه که خود اشاره کردید کاستیهایی وجود دارد لیکن با وجود این همه تحریم و دشمنی خارجی و داخلی علیه صنعت خودرو کشور با استعانت از خدای مهربان و با تکیه بر عزم راسخ و مدیریت جنابعالی و تلاش خالصانه و قابل تقدیر کلیه کارکنان شریف سایپا مطمنا به آنچه که شایسته ملت بزرگوار ایران است خواهیم رسید.
امیر رسخ کمل
امیر رسخ کمل یکشنبه, 20 خرداد,1397 00:30
متاسفانه من بیست سال در شرکت خودرو سازی مشغول بوده ام و در حال حاضر باز نشسته شده ام .و تمام سرمایه خود را در صنعت محبوبم سرمایه گزاری کردم . و این باعث تحقیر من باشددر بین همه دوسان و اقوام شده است .از زمان مدیران فعلی سهام این شرکت هر روز در حال سقوط است و هیچ امیدی به این شرکت و مدبران فعلی ان نیست .امیدوارم وضعیت فعلی سهامداران سایپا و دعای آنها گریبان شما را بگیرد
نازنین
نازنین ﺳﻪشنبه, 22 خرداد,1397 21:11
ایا قیمت سراتو اپشنال هایی که دعوتنامه اش شهریور ماه صادر میشود ،افزایش قیمت خواهیم داشت یا خیر لطفا جواب دهید ممنون
علی
علی چهارشنبه, 13 تیر,1397 14:10
واقعا مایه تاسفه که از غرور ملی صحبت میفرمایید بعد تو روز روشن از ملت زورگیری میکنید.قیمت خودروهایی که پیش فروش کردید رو ۷ تا ۸ میلیون افزایش میدید و میگید ۷ درصده.دیر تحویل میدید بدون خسارت.این احترام به غرور ملی و حق شهروندیه؟؟!!!
arlsbahd
arlsbahd یکشنبه, 11 شهریور,1397 11:34
1
arlsbahd
arlsbahd یکشنبه, 11 شهریور,1397 11:35
1
mxctrqbp
mxctrqbp یکشنبه, 11 شهریور,1397 11:39
1
mxctrqbp
mxctrqbp یکشنبه, 11 شهریور,1397 11:40
1
smieyixa
smieyixa یکشنبه, 11 شهریور,1397 12:32
1
fivvsccn
fivvsccn دوشنبه, 12 شهریور,1397 08:54
1
fivvsccn
fivvsccn دوشنبه, 12 شهریور,1397 08:56
1