طراحی سایت
  • یکشنبه 31 تیر 1397
  • 01:48

  • 30 خرداد 1397
  • 15:22
  • 0 دیدگاه
  • 417 بازدید
  • Article Rating

عرضه ۱۰۰ هزار خودرو سایپا به بازار آغازشد

عرضه ۱۰۰ هزار خودرو سایپا به بازار آغازشد
طرح جدید فروش خودرو‌های شرکت سایپا با هدف کاهش التهاب در بازار خودرو و قطع دست دلالان، از ساعت ۱۰ صبح امروز آغاز شد.

به گزارش سايپا نيوز و به نقل از خبرگزاري صدا و سيما، قاسم جهرودی با اعلام این خبر افزود: طرح نوین فروش این شرکت با هدف عرضه به مصرف کنندگان نهایی آغاز شده و دراین طرح تمهیداتی اندیشیده شده تا تنها مصرف کنندگان برای خرید اقدام کنند. 
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با اعلام امادگی این شرکت برای رفع تمامی نیازهای واقعی بازار گفت: دراین طرح صد هزار خودرو برای فروش عرضه شده که این مسئله نشان دهنده توان تولیدی ماست وما برای رفع نیازهای واقعی جامعه به هرتعداد که باشد ورود خواهیم کرد و نمی گذاریم جو هیجانی و روانی بربازار خودرو اثر بگذارد. 
وی با بیان اینکه درحال حاضر برای خودروهای پرتقاضایی که توان تولید بالا را داریم سایت فروش کاملا باز خواهد بود گفت: پلت فورم x100 و X200 و همچنین خودروهای گروه برلیانس و چانگان تا زمانی که مردم متقاضی خرید باشند بازخواهد ماند.
جهرودی در توضیح اقدامات انجام شده برای قطع دست دلالان از بازار افزود: درطرح جدید فروش شرکت سایپا محصولاتی که درحال حاضر وارد سفته بازی هایی با حاشیه بازار بیشتر شده اند بصورت نقد و اقساطی بدون امکان صلح به فروش می رسد. 
وی با بیان اینکه دراین شیوه مبلغی در حدود 5 میلیون تومان از قیمت خودرو بصورت اقساط یکساله دریافت می شود و خودرو دراین مدت در رهن سایپا باقی می ماند گفت: بدین ترتیب مصرف کننده واقعی اقدام به خرید می کند ویک سال پس از تحویل خودرو، 5 میلیون تومان ما را پرداخت کرده و آن زمان خودرو به نامش می شود .
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا ادامه داد: با این اقدام از صفر فروشی جلوگیری می شود و امکان خرید وفروش آن برای دلالان و افرادی که با هدف سوداگری در بازار اقدام به خرید خودرو می کنند وجود نخواهد داشت. 
در شیوه جدید فروش فوری و پیش فروش انواع محصولات گروه خودرو سازی سایپا، مصرف کنندگان نهائی صرفا با محدودیت ثبت کد ملی و از طریق اینترنت خواهند توانست خودروی مورد نیاز خود را خریداری کنند.
براین اساس با برنامه ریزی صورت گرفته مشتریان واقعی می توانند از طریق مراجعه به سایت اینترنتی فروش گروه خودروسازی سایپا، یکی از روش های فروش را انتخاب و نیاز خودرویی خود را تامین کنند.
در این طرح خودروهای خانواده X100 شامل سایپا 111، سایپا 131، سایپا 132 و سایپا 151، خانواده X200 شامل تیبا بنزینی و دوگانه‌ سوز، تیبا 2 ، ساینا دستی و اتوماتیک، آریو، چانگان، سراتو، وانت دو کابین ریچ، خانواده برلیانس شامل H220، H230، H320، H330 و برلیانس کراس و همچنین محصولات خانواده وانت نیسان زامیاد با روش‌های متنوعی شامل فروش نقدی، اعتباری، فوری و پیش‌فروش با قیمت قطعی عرضه می‌شود.

حمیدرضا لطفی نیا امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.