• 23 مرداد 1397
  • 15:13
  • 2145 بازدید
  • Article Rating

فرمانده پایگاه بسیج علم الهدی و مدیر منابع انسانی شرکت سازه گستر: بسیج یک تفکر، باور و منش است/ باور به توانایی های داخلی رمز عبور از مشکلات است

فرمانده پایگاه بسیج علم الهدی و مدیر منابع انسانی شرکت سازه گستر: بسیج یک تفکر، باور و منش است/ باور به توانایی های داخلی رمز عبور از مشکلات است
شرکت سازه گستر در گروه خودروسازی سایپا وظیفه مدیریت زنجیره تامین قطعات خودرو را بر عهده دارد. این شرکت با بیش از ۵۰۰ شرکت قطعه ساز که تولیدات آنها در خطوط مونتاژ گروه سایپا استفاده می شود در حال فعالیت و همکاری است. عمده فعالیت شر...

به گزارش قسم از حوزه مقاومت بسیج ۵۰۳ امام حسن مجتبی(ع) سایپا سازمان بسیج کارگری، فرمانده بسیج پایگاه شرکت سازه گستر با تشریح فعالیت‌های این پایگاه گفت: تشکیل حلقه های صالحین، حضور در برنامه های مناسبتی، اجرای برنامه های فرهنگی و تحقق برنامه های ابلاغی حوزه مقاومت گروه خودروسازی سایپا از عمده برنامه های این پایگاه است.

وی با بیان اینکه تلاش کرده ایم با توجه به نیاز کارکنان این شرکت برنامه های مختلفی را اجرا کنیم تصریح کرد: برنامه های ویژه فرهنگی، تشکیل کلاس تفسیر قرآن و نهج البلاغه، برگزاری منظم و مستمر زیارت عاشورا، اجرای اردوهای مختلف زیارتی و سیاحتی به شهرهای مقدس مشهد و قم و برگزاری مسابقات ورزشی از عمده فعالیت های بسیج شرکت سازه گستر است که با هدف تقویت روحیه معنوی، کار جمعی و بصیرت افزایی برای پرسنل این شرکت طرح ریزی و اجرا شده است.

فرمانده بسیج پایگاه شرکت سازه گستر کمک‌های پرسنل این شرکت برای زلزله زدگان استان کرمانشاه و ارسال آنان را از دیگر اقدامات پایگاه بسیج علم الهدی عنوان کرد و افزود: بسیج شرکت سازه گستر در هیات امنای صندوق خیریه مهرگان این شرکت که چهل خانواده نیازمند را تحت پوشش خود دارد، مشارکت داشته و یکی از ارکان آن محسوب می شود.

وی با اشاره به وضعیت کنونی اقتصاد کشور و لزوم توجه به اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی گفت: بسیاری از مشکلات ما داخلی هستند که تنها راه برون رفت از این مشکلات توجه و تمرکز  بر توانایی های درون کشور است.

 مدیر منابع انسانی سازه گستر با بیان اینکه اگر صنعت ما می‌خواهد شرایط بهتری داشته باشه باید به ظرفیت های داخلی رجوع و از تولیدکنندگان داخلی حمایت کند اظهار داشت: صنعت قطعه سازی باید به ظرفیت ها و توانمندی های داخل کشور توجه داشته باشد تا بتواند  قطعه با کیفیت و با قیمت رقابتی تولید كند.

وی با اشاره به اینکه عملکرد شرکت های تامین کننده مانند سازه گستر در حمایت از تولید داخل و اشتغال بسیار مهم است تاکید کرد: رویکرد ما در شرکت سازه گستر توجه ویژه به توانایی و تولید داخل  و توسعه پیمانکاران و تولیدکنندگان داخلی است.

داور افزود: ما در شرکت سازه گستر برای حمایت از قطعه سازان داخلی  جهت ساخت داخل كردن قطعات  خودرو پروژه هایی را تعریف کرده ایم و از سازندگان قطعه در طراحی و مهندسی معکوس تا تولید انبوه قطعات حمایت می‌کنیم و این موضوع را رسالتی مهم برای خود می‌دانیم.

وی با بیان اینکه شرکت سازه گستر برای  بیش از ۳۰۰۰ قطعه  و حدود ۵۰۰ قطعه ساز به صورت انبوه قرارداد همکاری دارد،  تصریح کرد: برای ده ها پروژه ای که در دست اجرا داریم در حال شناسایی قطعه سازان داخلی و عقد قرارداد با آنان  هستیم.

فرمانده بسیج پایگاه شرکت سازه گستر افزود: در گذشته بسیاری از قطعات خودرو از خارج وارد می شد اما اکنون در راستای اجرای  منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی با حمایت از تولید داخلی این قطعات در داخل کشور تولید می شود. امیدواریم با بومی سازی تمام قطعات در داخل نه تنها نیاز خود را برطرف کنیم بلکه بتوانیم صادر کننده این محصولات به خارج از کشور هم باشیم که لازمه آن، این است که توانایی های خود را باور داشته باشیم.

وی ادامه داد: بسیجی بودن یک تفکر، باور و منش است. تفکر، باور و منش ایثارگری و خدمت و هرکس  حول این معیار حرکت کند می تواند بگوید بسیجی ام. معتقدیم از آنجایی که تمامی همکاران ما در شرکت سازه گستر از این منش و باور برخوردارند، بسیجی هستند.

فرمانده بسیج پایگاه شرکت سازه گستر با  اشاره به اینکه هرچیزی  برای رسیدن به هدف باید دارای ساختار باشد گفت: اگر این تفکر بسیجی که اشاره شد، بخواهد بهتر به اهداف خود برسد، نیازمند سازمان و ساختار مناسب است و بنابراین  تشکیل رده های مختلف مقاومت و از جمله پایگاه های بسیج در محیط های تولیدی و شرکت ها نیز برای تحقق همین تفکر بوده است.

وی در پایان با بیان اینکه بسیجیان باید بیشتر از سایرین در صف اول اخلاق و تولید باشند گفت: بسیجیان باید با رفتار خود ترویج دهنده تفکر ناب بسیجی در محیط پیرامون خود باشند.

 

برچسب ها : بسيج, سازه گستر
امتیاز به خبر :