• 15 اردیبهشت 1398
  • 10:48
  • 2887 بازدید
  • Article Rating

کوییک؛ فرزند جدید X200

کوییک؛ فرزند جدید X200
در حال حاضر با توجه به شرایط اقتصادی و تحریم‌ها، صنعت خودروسازی با مشکل مواجه شده است.در این شرایط تنها راه حل داخلی‌سازی با تکیه بر دانش فنی و مواد اولیه ایرانی است تا بتوان محصول با کیفیت و بی نیاز به بازار خارجی را به دست مشتری...

به گزارش سایپانیوز و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»، کوییک بر روی پلتفرم توسعه یافته سایپا با نام ایکس 200 بنا شده که پیش از این نیز محصولاتی همچون ساینا، تیبا2 و تیبا بر اساس آن ساخته شده بودند.

چهره به روز شده و امکانات ایمنی و رفاهی این خودرو، کوییک را به رتبه اول کلاس خود رسانده است.نکته قابل توجه در خصوص کوییک همان حداکثر داخلی سازی است که چرخه اقتصاد را به بهترین نحو ممکن می‌چرخاند و باعث رشد صنعت خودروسازی می‌شود.از مزیت‌های دیگر داخلی سازی کوییک می‌توان به سهولت دسترسی به قطعات یدکی، دوام و عمر بالای قطعات، اشتغالزایی در صنعت و قیمت تمام شده منصفانه اشاره کرد.

از مواردی که شامل داخلی سازی این خودرو می‌شود می‌توان به تایرها، قطعات داخل کابین، رینگ‌ها، تودوزی کابین و چراغ‌ها اشاره کرد. در بازاری که عطش کلاس هاچبک در آن حس می‌شود کوییک با توجه به قیمت و امکانات به مانند جزیره‌ای در اقیانوس می‌ماند.پیشرانه کم مصرف، دریچه گاز برقی(در نمونه اتوماتیک)، گیربکس CVT، فرمان برقی(در نمونه اتوماتیک)، سیستم تعلیق بهینه شده از تغییرات فنی این عضو جدید خانواده ایکس 200 به حساب می‌آید.

امتیاز به خبر :