• 04 دی 1398
  • 18:54
  • 901 بازدید
  • Article Rating

جشن رکوردشکنی شرکت سمتکو در تولید برگزار شد

جشن رکوردشکنی شرکت سمتکو در تولید برگزار شد
جشن رونق تولید شرکت سمتکو به مناسبت دستیابی به بالاترین رکورد تولید سال‌های فعالیت این شرکت با حضور وزیر صمت و نائب رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

به گزارش سايپانيوز وزیر صمت در این مراسم گفت: به شرکت سمتکو و تلاشی که مدیریت جوان و کارکنان این شرکت در رونق تولید و رکوردشکنی در تولید کشیده اند، افتخار می کنیم.
رضا رحمانی تاکید کرد: امروزه تولید دغدغه اصلی کشور است و خوشبختانه وضعیت شرکت های صنعتی در آذربایجان شرقی رو به بهبود است.
وی سرمایه انسانی را در تولید بسیار مهم دانست و افزود: امروزه شاهد این هستیم که موفقیت های شرکت سمتکو در زمان جوانگرایی این شرکت رخ داده است.
رحمانی عنوان کرد: صنعتگران، فعالان اقتصادی، معدنکاران و صادرکنندگان با تلاش های خود، امید دشمن را به یاس تبدیل کرده اند و امسال شاهد افزایش تولید در بخش های مختلف کشور هستیم.
وی با اشاره به توان شرکت سمتکو در حوزه تولید قطعات خودرو، خاطرنشان کرد: این شرکت توان تولید قطعات جدید مورد نیاز در بخش خودرو را دارد و این توانایی را در عمل نیز نشان داده است.
مدیرعامل شرکت طراحی مهندسی و ساخت تجهیزات و ابزارآلات سایپا (سمکتو ) نیز در جشن تولید این شرکت گفت: در ۸ ماهه اول امسال با تولید همگن حدود یک میلیون و ۲۵۰ هزار عدد کالیپر پراید ، ضمن دستیابی به بالاترین میزان تولید طی سال‌های فعالیت شرکت سمتکو و ثبت رکوردی تاریخی ، نسبت به مدت مشابه سال قبل نیز شاهد رشد ۶۳ درصدی تولید هستیم .
سیدمهدی واعظ موسوی خاطرنشان کرد: شرکت سمتکو به عنوان عضوی از خانواده صنعتی کشور ، با سرلوحه قرار دادن منویات مقام معظم رهبری و تاکیدات وزیر صمت و مدیریت شرکت‌های سایپا و مگاموتور ، با سیاستگذاری اصولی ، هدف گذاری ، برنامه ریزی ، استفاده ی بهینه از منابع و ظرفیتهای موجود و توجه به سرمایه های انسانی به عنوان ارزشمندترین دارایی سازمان در تلاش است با ادامه روند افزایشی تولید خود ، تا پایان سال ، رکورد جدیدی را برای تولید سالیانه این شرکت به ثبت برساند .
وی با اشاره به روند رو به رشد شرکت سمتکو گفت: برخلاف تحریم های ظالمانه دشمنان و مشکلات خاص حوزه تولید، نه تنها ریزش نیرو نداشتیم، بلکه موفق به جذب نیرو در سال جدید نیز شده ایم .
واعظ موسوی توجه به جوانگرایی را یکی از سیاست های مدیریت جدید سمتکو دانست و گفت: با تکیه بر نیروی متخصص جوان و استفاده از تجربه کارکنان باسابقه این شرکت موفق به رکورد شکنی شده ایم.
در پایان این جشن از وزیر صمت به دلیل اقدامات صورت گرفته در رفع مشکلات تولید، تقدیر به عمل آمد .

برچسب ها : سايپا, سمتكو, توليد
امتیاز به خبر :