عضو كمیسیون صنایع و معادن مجلس: همکاری سایپا با نیروهای مسلح موجب تقویت کیفیت و افزایش تولید می شود

عضو كمیسیون صنایع و معادن مجلس: همکاری سایپا با نیروهای مسلح موجب تقویت کیفیت و افزایش تولید می شود
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به همکاری سایپا با نیروهای مسلح به منظور ساخت خودرو در داخل گفت: به طور حتم این همکاری ها موجب تقویت کیفیت خودروها و افزایش تولید خواهد شد.

به گزارش سایپانیوز به نقل از پرشین خودرو لطف اله سیاهکلی نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به همکاری شرکت سایپا با نیروهای مسلح در زمینه بومی‌سازی قطعات و توسعه آن از سوی مدیران جهادی سایپا گفت: از هر اقدام و تلاش خودروسازان از جمله شرکت سایپا برای افزایش کیفیت و تولید مناسب خودرو استقبال می کنیم.

وی با تاکید بر ضرورت کسب رضایتمندی مشتریان و عرضه خودرو با قیمت مناسب تصریح کرد: نیروهای مسلح تجربه بسیار خوبی در زمینه ساخت موتور، خودرو و ... دارند و قطعا همکاری با نیروهای مسلح موجب ارتقای تولیدات خودروی داخلی خواهد شد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به چرخه ساخت خودرو در کشور از سوی سایپا و تلاش برای بی نیازی از شرکت‌های خارجی و خنثی سازی تحریم‌ها گفت: امیدواریم این وعده سالیان سال را مدیران فعلی سایپا عملی کنند و باور ما را نسبت به گذشته تغییر دهند.

سیاهکلی تاکید کرد: واقعا اگر تولید خودرو در داخل صورت گیرد و خودروی با کیفیت و قیمت مناسب تولید و عرضه شود، اقدام مثبتی است.

وی گفت: امیدواریم تلاش های مدیران این شرکت باعث شود تا تحریم های ظالمانه و غیر انسانی که دشمنان بر مردم ما تحمیل می کنند و کیفیت زندگی را متاثر می کنند، آثار کمی بر وضعیت مردم داشته و ما در مقابل تحریم ها قوی شویم.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بر اساس آماری که ارائه می شود نزدیک به 25 درصد خودروها وارداتی است، افزود: مردم ما 40 سال است خودروی داخلی می خرند و هدف شان تقویت خودروسازان داخلی است و امیدواریم یک خودرو صدرصد داخل تولید شود و وابستگی به خارج کاهش یابد.

امتیاز به خبر :