همکاری سایپا با نیروهای مسلح منجر به افزایش تولید خودرو و قطعات خواهد شد

همکاری سایپا با نیروهای مسلح منجر به افزایش تولید خودرو و قطعات خواهد شد
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به همکاری سایپا با نیروهای مسلح گفت: همکاری سایپا با نیروهای مسلح منجر به افزایش تولید خودرو و قطعات خواهد شد.

به گزارش سایپانیوز به نقل از قطعه نیوز، محمد مولوی نماینده آبادان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به همکاری شرکت سایپا با نیروهای مسلح در زمینه بومی‌سازی قطعات و توسعه آن از سوی مدیران جهادی سایپا گفت:‌‌ اگر رویکرد این عزیزان به سمت تولید خودرو و تامین قطعات در داخل باشد و از فناوری داخلی استفاده شود، به طور قطع در راستای سیاست‌های کلان و اقتصاد مقاومتی حرکت خواهیم کرد.

وی با تاکید بر حمایت مجلس از این اقدام شرکت سایپا افزود: اگر این تصمیم مدیران سایپا با برنامه‌ریزی خوب و دقیق همراه شود، شاهد اتفاقات خوب در کشور خواهیم بود.

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ادامه داد: افزایش تولید خودرو در داخل نیازمند همکاری نیروهای انسانی، تامین تجهیزات و برنامه‌ریزی لازم است که اقدام سایپا در همین زمینه ارزیابی می‌شود.

مولوی گفت: متاسفانه در گذشته به کیفیت خودروها و همچنین رقابتی شدن بازار خودرو توجه نشده و این مشکلات دامنگیر صنعت خودروی کشور شده است.

امتیاز به خبر :