کارنامه موفق سایپا از زبان یک نماینده/ عرضه 10خودروی جدید سایپا طی سه سال

کارنامه موفق سایپا از زبان یک نماینده/ عرضه 10خودروی جدید سایپا طی سه سال
عضو فراکسیون کار و کارگری مجلس شورای اسلامی، عرضه 10 خودروی جدید طی سه سال را از برنامه های موفق مدیرعامل سایپا دانست.

به گزارش سایپانیوز و به نقل از خودروپرس، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدسلمان ذاکر ، عضو فراکسیون کار و کارگری مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سلیمانی مدیرعامل سایپا کارنامه خوبی در 2 سال اخیر به خصوص در تولید خودروهای جدید، دارد، گفت:  کارنامه موفق 2 ساله مدیرعامل سایپا نشان از عزم و اراده آنها برای تولید بیشتر است.

نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار کارپرس با بیان اینکه شرکت سایپا در دوره مدیریت سلیمانی در 2 سال اخیر کارنامه موفقی دارد، گفت: سایپا در شرایط سخت تحریم و در حالی که خودروسازان شرکت‌های خارجی از ایران رفته بودند، به فعالیت خود ادامه داد و تلاش کرد تا خط تولید بدون توقف به کار خود ادامه دهد.

وی افزود: عرضه 10 خودروی جدید در سال جاری و 2 سال آینده یکی از برنامه‌های موفق آقای سلیمانی و شرکت سایپا است که جای تقدیر و تشکر دارد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: خودروهای جدید سایپا در حالی روانه بازار می‌شوند که سیاست تولید خودرو در داخل و اعتماد به نیروهای داخلی در رئوس برنامه‌های مدیران سایپا بوده است.

حجت الاسلام ذاکر با بیان اینکه مدیران سایپا علاوه بر توجه به مرکز، برای مناطق مختلف کشور نیز برنامه‌ریزی می‌کنند، تصریح کرد: به عنوان مثال خط ویژه تولید خودرو در استان آذربایجان غربی و ارومیه راه‌اندازی شد که نشان از رویکرد عدالت‌محوری سایپا و مدیران این شرکت به مناطق مختلف کشور دارد.

وی افزود: ‌اینجانب از زحمات همه مدیران سایپا تقدیر و تشکر می‌کنم و امیدوارم سیاست خوب تولید خودرو در داخل همچنان ادامه یابد.

امتیاز به خبر :