نوآوری، ابتکار و خلاقیت در سایپا/ از محصولات جدید سایپا حمایت می‌کنیم

نوآوری، ابتکار و خلاقیت در سایپا/ از محصولات جدید سایپا حمایت می‌کنیم
عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به نوآوری، ابتکار و خلاقیت در تولیدات شرکت سایپا گفت: از محصولات جدید سایپا حمایت می‌کنیم.

به گزارش سایپانیوز و به نقل از بولتن نیوز، غلامرضا شریعتی نماینده بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش تولیدات شرکت سایپا و متوقف نشدن روند تولید این شرکت در دوران تحریم گفت: محصولات جدید شرکت سایپا به نوعی نشان از مدیریت خوب و برنامه‌ریزی دقیق این شرکت برای تولید خودروی بومی دارد.

وی افزود: خلق محصولات جدید در این شرکت در حالی است که بعضی از محصولات آن قابل رقابت با محصولات خارجی هستند و انتظار داریم کیفیت همه خودروهای تولید شده نیز ارتقا یابد.

عضو کمیسیون عمران مجلس در خصوص تولید 10 خودروی جدید سایپا در سال جدید و در مدت 2 سال آینده گفت: مجلس از این همت شرکت سایپا حمایت می‌کند و انتظار داریم که حمایت از تولیدات سایپا مورد توجه مسئولین دولتی قرار گیرد.

شریعتی با اشاره به نوآوری، ابتکار و خلاقیت تولید خودروهای جدید در شرکت سایپا گفت: بهینه‌سازی و ارتقای کیفیت جزو استراتژی شرکت سایپا است و امیدواریم در سال جهش تولید، به افزایش تولید هم توجه شود.

وی تأکید کرد: در دوران سخت تحریم سایپا با تکیه بر توان داخلی به دنبال بی‌اثر کردن تحریم‌ها بود و فعالیت شبانه‌روزی کارکنان این شرکت به قطع وابستگی به شرکت‌های خارجی انجامید.

عضو کمیسیون عمران مجلس افزود: با توجه به تلاش مدیران این شرکت برای تولید خودروهای شاهین، ساینا و ... باید از تولیدات این شرکت حمایت جدی شود تا بتوان در جهت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی گام برداشت.

امتیاز به خبر :