يك نماينده مجلس شوراي اسلامي: موفقیت‌های سایپا به دلیل اعتماد به جوانان است/ موفقیت خوب سایپا در دوره سلیمانی

يك نماينده مجلس شوراي اسلامي:  موفقیت‌های سایپا به دلیل اعتماد به جوانان است/ موفقیت خوب سایپا در دوره سلیمانی
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی با اشاره به موفقیت‌های سایپا در تولید خودروهای جدید به‌رغم شرایط سخت تحریم گفت: موفقیت‌های سایپا به دلیل اعتماد به جوانان است.

به گزارش سایپانیوز به نقل از تیتر 20، قدرت‌الله حمزه شلمزاری نماینده اردل، فارسان و کیار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تولید خودروهای جدید از سوی شرکت سایپا در شرایط سخت تحریم گفت: تحریم‌ها بعد از برجام تشدید شد و متأسفانه دشمنان ایران تحریم‌های زیادی علیه جمهوری اسلامی و شرکت‌های تولیدی ایران از جمله خودرو سازها  اعمال کردند.

وی افزود: بررسی عملکرد شرکت‌های مختلف از جمله خودروسازان به خصوص سایپا نشان می‌دهد که هر جا به جوانان اعتماد کردیم در مقابل تحریم سربلند بیرون آمدیم و این تحریم‌ها تأثیری نداشت اما در جاهایی که اعتمادی به جوانان نداشتیم تحریم تأثیر خود را گذاشت.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: به عنوان مثال مدیران و مسئولین شرکت سایپا در شرایط سخت تحریم با تکیه بر توان داخلی و اعتماد به جوانان توانستند روند تولید خودرو را با قوت ادامه دهند و روی پای خود بایستند.

حمزه افزود: تولید خودروهای جدیدی مثل شاهین، ساینا و ... نتیجه اعتماد مدیران این شرکت به توان داخلی و تکیه بر خودباوری و اعتماد به جوانان است.

وی گفت: عملکرد مدیران سایپا نشان می‌دهد که دولتمردان هم برای رفع مشکلات موجود و مقابله با تحریم باید به جوانان اعتماد کنند و قطعاً در این مسیر کارنامه موفقی خواهند داشت.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:  مدیریت جدید سایپا به خصوص در 2 سال اخیر و در دوره مدیریت آقای سلیمانی خوب بوده و ما شاهد تولید خودروهای متنوع از سوی این شرکت بودیم.

حمزه ادامه داد:‌ البته انتظار مردم و مشتریان از خودروسازان این است که خودروهایی با کیفیت بالاتر و قیمت مناسب‌تر عرضه کنند.

امتیاز به خبر :