پایگاه اطلاع رسانی سایپا نیوز

تاریخ: 09 مرداد 1390

بيانيه باشگاه سايپا در مورد درگذشت يعقوب محبوب وند

« خبر قتل قهرمان پيشكسوت ورزش سايپا و پهلوان ايران عزيزمان، مرحوم "يعقوب محبوب وند" موجب تاسف شديد جامعه كارگري گروه خودروسازي سايپا به ويژه موجب تالم سرمايه هاي ورزشي سايپا شد. مرحوم محبوب وند با سابقه چند سال عضويت در تيم كارگري سايپا و قهرمان وزنه برداري كارگران كشور، محبوب دل و ديده هاي هزاران كارگر زحمتكش خطوط توليد گروه صنعتي سايپا محسوب مي شد كه سابقه درخشاني در جمع صميمي ورزش پيشكسوتان كشور داشته و كسب عناوين قهرماني وزنه برداري از زمان نوجواني، جواني و پيشكسوتي نشانگر تداوم عشق و علاقه آن مرحوم به ورزش و حضور در قله افتخارات ورزشي بوده است.
 
در حاليكه ذائقه و خاطره مردم عزيز استان البرز و كشورمان از قتل قويترين مرد ايران، مرحوم "روح الله داداشي" تلخ بود و بهت عظيمي سراسر سرزميني را كه مردمانش پاسبان مهرند و خاكش را به يكرنگي و همدلي بارور ساخته اند فرا گرفته بود، شاهد انتشار خبر قتل همكار و همراهمان، مرحوم "يعقوب محبوب وند" به دست اشرار انسان نما هستيم!
 
باشگاه سايپا ضمن گراميداشت خاطره ماندگار اين دو فرزند ايران سرافراز و البرز قهرمان، از سوي پيشكسوتان ورزش سايپا و اعضاي تيم هاي سي و سه گانه خود و اعلان انزجار از عاملين اين فعاليت ها از قوه قضاييه و نيز نيروي انتظامي در خواست دارد، با مسببين چنين قتل هاي ناجوانمردانه اي در اسرع وقت برخورد نموده و آن را به اشد مجازات برساند.»