پایگاه اطلاع رسانی سایپا نیوز

تاریخ: 28 شهریور 1390

رضايت مشتريان اولويت اول سايپا يدك و سر لوحه اهداف ما است

به گزارش سايپانيوز مهندس محمد حسن گرمان مدير عامل شركت سايپا يدك در گفت وگويي با اشاره به نقش و جايگاه مشتري در دنياي پيشرفته امروز عنوان كرد: امروزه مشتريان مداري از حد يك شعار تبليغاتي فراتر رفته است و ديگر نمي توان با شعارها و كليشه هاي رايج رضايت آنان را فراهم ساخت.
وي گفت: سازمان هاي مترقي با مشورتي كه از مشتري مي گيرند مي توانند ضمن نوآوري در عرصه توليد و خدمات در توسعه كسب و كار خود نيز تنوع ايجاد كنند. 
گرمان درادامه اظهار داشت: ما در شركت سايپا يدك تمام تلاش خود را بكار گرفته ايم تا با ايجاد زمينه هاي لازم  در تعامل با مشتريان، نظرات آنان را در جهت ارائه بهتر خدمات دريافت كرده تا با بكارگيري آن بر ميزان مشتريان وفادار خود بيافزايم.
مدير عامل شركت سايپا يدك همچنين گفت: يكي از استراتژي هاي ما در تعامل با مشتري ايجاد ارتباطي دوسويه، كارآمد و خلاق است تا با فراهم آوردن حس همكاري متقابل در رفتار خود و مشتري به او اطمينان دهيم كه نظراتش مي تواند در ارائه خدمات بهترتاثيرگذار باشد.
مهندس گرمان گفت: رضايت مشتريان اولويت اول سايپا يدك و سر لوحه اهداف ما است چرا كه سطح توقع آنان با توجه به آگاهي از چگونگي خدمات و تنوع آن در جهان بالا رفته و شركت ها ديگر نمي توانند به خواست و نياز مشتريان بي توجه باشند. 
وي در ادامه افزود: شركت سايپا يدك مصمم است همواره با نگاهي نو و تولدي دوباره، خدماتي متمايز و در خور شأن مشتريان خود به آنان ارائه دهد و در حفظ اين سرمايه با ارزش از هيچ كوششي دريغ نخواهد كرد.
مدير عامل شركت سايپا يدك در پايان گفت: گروه خودرو سازي سايپا از شبكه اي توانمند و پويا دركشوربرخوردار است و با كمك همين شبكه بزرگ مي توان سليقه ها، خواست ها و نظرات مشتريان را دريافت كرد و با يك برنامه ريزي دقيق و مدون به نيازهاي مشتري پاسخ داد.