پایگاه اطلاع رسانی سایپا نیوز

تاریخ: 28 بهمن 1392

توليد خودرو در ايران از ايتاليا بيشتر است

به گزارش روابط عمومي شركت پارس خودرو، خبرنگاران راديو و شبكه 5 فرانسه از خطوط رباتيك اين شركت در توليد خودروهاي مگان، پارس تندر، تندر90 و ساندرو(B90) بازديد كردند.
بنابراين گزارش،كريستين شسنات خبرنگار راديو فرانسه در اين بازديد گفت: باتوجه به تحريم صنعت خودروسازي ايران، شركت پارس خودرو از دانش فني و تكنولوژي خوبي برخوردار است ومن در اين بازديد خيلي متحير شدم و تصور مي كنم مابقي صنايع شما هم به همين شكل باشد.
وي با اشاره به توانايي هاي صنعت خودرو سازي در ايران افزود: توليد خودرو در ايران از كشوري مانند ايتاليا بيشتر است و اين نشان دهنده توسعه صنعت خودروسازي ايران است و با توجه به توان مديريتي كه داريد مي توانيد توليد خودرهايي صدرصد ايراني داشته باشيد.
همچنين پاسكال بورگواكس خبرنگار تلويزيوني شبكه5 فرانسه در بازديد از خطوط توليد شركت پارس خودرو گفت: دانش فني، خلاقيت و قدرت شما در مقابل اين همه تحريم بي نظير است و بدون شك شركت پارس خودرو با داشتن تكنولوژي و دانش مديريتي توانايي پاسخگويي به نياز ها را دارد.
وي با اشاره به وضعيت صنعت خودروسازي ايران افزود: كارآفرينان و شركت هاي بزرگ فرانسوي در گذشته و حال فرصت هاي زيادي را از دست داده اند كه با پخش اين گزارش از شبكه هاي تلويزيوني فرانسه به دوستي و فاداري ايران پي خواهند برد و اميدواريم هرچه زودتر موانع برطرف و همكاري ما با ايران بيش از قبل شود.