پایگاه اطلاع رسانی سایپا نیوز

تاریخ: 31 شهریور 1398
معاون هماهنگ‌كننده قرارگاه ثارالله سپاه در مراسم افتتاح نمايشگاه دفاع مقدس گروه سايپا:

سايپا تحريم را به فرصت تبديل كرده است / خودباوری و تکیه برتوان داخلی مهمترین عامل پیروزی است

به گزارش سایپانیوز سردار سرتیپ پاسدار احمد ذوالقدر در مراسم افتتاح نمايشگاه دفاع مقدس گروه خودروسازي سايپا در شرکت پارس‌خودرو در سخنانی گفت: تحريم‌ها براي گروه سايپا و ساير فعالان صنعت خودرو به يك فرصت تبديل شده است.

وي افزود: سايپا در اين نمايشگاه علاوه بر يادآوري حماسه هشت سال دفاع مقدس، دستاوردها و توليدات خود در زمينه داخلي‌سازي قطعات را به نمايش درآورده كه حائز توجه است و نشان مي‌دهد اين گروه توانسته از امكانات و دارايي‌هاي خود به‌خوبي بهره‌برداري كند.

وي ادامه داد: با توجه به قابليت‌هايي كه در صنعت خودرو و شركت‌هايي نظير سايپا وجود دارد، اگر اراده لازم براي استفاده از ظرفيت‌ها و قابليت‌هاي جوانان به همين صورت وجود داشته باشد، اين صنعت مي‌تواند به جايگاه مدنظر در عرصه بين‌المللي دست يابد.

ذوالقدر گفت: امروز عرصه دفاع مقدس به حوزه اقتصادی منتقل شده و دشمن تلاش می‌کند با این حربه، در مسیر حرکت انقلاب اسلامی اخلال ایجاد کند.

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه ثارالله سپاه افزود: خودباوری و تکیه بر توانایی‌های داخلی، مهم‌ترین عامل پیروزی و موفقیت رزمندگان در جنگ تحمیلی بود و امروز نیز همین باور عامل کنارزدن موانع خواهد شد.

وی تصریح کرد: جوانان و فعالان شاغل در شرکتهای توليدكننده نظير سايپا می‌توانند با استفاده از نیروی درونی و امکانات خود، هر محدودیت و مانعی را از سر راه بردارند.

سردار ذوالقدر گفت: امروز پیشرفته‌ترین و بهترین امکانات دفاعی در کشور با استفاده از همین خلاقیت‌ها و ابتکارات جوانان ایرانی طراحی و ساخته شده که می‌تواند الگو و سرمشق همه صنایع و حوزه‌های کاری قرار گیرد.