صفحه اول    تاریخچه سایپا    اخبار نمایشگاه    گزارش تصویری    اطلاعیه های فروش    یکشنبه، 2 اردیبهشت 1397 - 15:18  
 پارس خودرو |    زامیاد |    سایپا دیزل |    سایپا سیتروئن |    بن رو |    مگاموتور |    سایپا یدک |    سازه گستر |    امدادخودرو |    شرکت فرهنگی ورزشی سایپا |    سایر شرکتهای گروه  
 آیینه رسانه ها
 
پست الکترونیکی:
گزارش

حضور نماینده ویژه مدیرعامل سایپا در روستای کوییک حضور نماینده ویژه مدیرعامل سایپا در روستای کوییک
چند ماهی از انتخاب نام «کوییک» برای خودروی جدید سایپا می‌گذرد، نامی برگرفته از روستایی قدیمی در استان کرمانشاه, روستایی که متاسفانه در حادثه زلزله اخیر خسارات جدی دید.
چهارشنبه، 24 آبان 1396 - 17:08

« سایپا » نه فقط یک شرکت « سایپا » نه فقط یک شرکت
گروه خودروسازی سایپا با تشکیل «ستاد عالی کمیته مسئولیت های اجتماعی»، برنامه ریزی جامعی برای یاری رسانی و امداد به مردم زلزله زده غرب کشور را آغاز کرد.
چهارشنبه، 24 آبان 1396 - 13:28

 ارائه خدمات گسترده سایپا به زلزله زدگان استان های غربی ارائه خدمات گسترده سایپا به زلزله زدگان استان های غربی
در پی وقوع زلزله 7 ریشتری در استان های غربی کشور، سرپرست سایپایدک از آمادگی کامل شبکه نمایندگی‌ها و امدادگران سایپا برای کمک به حادثه دیدگان خبر داد.
سه شنبه، 23 آبان 1396 - 12:49

سایپا در کنار مردم آسیب دیده زلزله سایپا در کنار مردم آسیب دیده زلزله
خبر بس ناگوار بود، هنوز شوق راهپیمایی اربعین تمام نشده بود که تلخی صدمه و آسیب زلزله به جان و مال عده‌ای از هموطنانمان کام همه مان را تلخ کرد.
دوشنبه، 22 آبان 1396 - 11:58

«داستر» و «سراتو» جایگزین های احتمالی پراید!؟ «داستر» و «سراتو» جایگزین های احتمالی پراید!؟
چند سالی می شود که هر اتفاقی در کشور می افتد برای رفع آن یکی از راه حل های دوستان، حذف پراید از چرخه تولید است.
چهارشنبه، 22 شهریور 1396 - 07:44

پراید در عراق چند؟ پراید در عراق چند؟
به گفته رایزن بازرگانی سابق ایران در عراق قیمت خودروی پراید در عراق حدود ۷۵۰۰ دلار (حدود ۲۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان) است.
چهارشنبه، 22 شهریور 1396 - 07:36

شام آخر پراید شام آخر پراید
سرعت زیادش بلاخره کار دستش داد, حتی رفتنش هم سرعت گرفته؛ اگر کسی حوصله کند و تمام آنچه که در رابطه با پراید گفته و نوشته شده را جمع‌آوری نماید از مثنوی هفتاد منی هم ،بیشتر شود.
سه شنبه، 31 مرداد 1396 - 16:16

پیش بسوی آزادی پیش بسوی آزادی
پیرمرد راننده راست می‌گفت بجای آنکه تولید پراید به دستور متوقف شود باید کاری کنند تا گزینه‌های هم شان و هم وزن این ماشین بیشتر شود در این حالت مردم خودشان تصمیم می‌گیرند که پراید بخرند یا نخرند.
سه شنبه، 24 مرداد 1396 - 08:50

پراید جایگاه ویژه‌ای در بین مردم دارد پراید جایگاه ویژه‌ای در بین مردم دارد
حجه‌السلام سید جواد حسینی کیا متولد 1351 است او در دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی به عنوان نماینده مردم سنقر کلیایی راهی بهارستان شد و به عنوان عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس نگاهی ویژه به صنعت خودرو دارد.
چهارشنبه، 11 مرداد 1396 - 13:50

لفظ فقیر توسط برخی از رسانه ها برای دارندگان برخی از خودروها توهین به ملت ایران است لفظ فقیر توسط برخی از رسانه ها برای دارندگان برخی از خودروها توهین به ملت ایران است
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی می گوید : پراید خودرویی است که بسیاری از اقشار آسیب پذیر جامعه استفاده می کنند بنابراین خروج آن از چرخه تولید به این سادگی ها اتفاق نخواهد افتاد.
چهارشنبه، 11 مرداد 1396 - 11:44

در خروج پراید باید به توان مالی مردم توجه شود/ پراید جایگزین مناسبی برای پیکان بود در خروج پراید باید به توان مالی مردم توجه شود/ پراید جایگزین مناسبی برای پیکان بود
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی معتقد است اینکه شرکت سایپا به دنبال طرحی است تا بازار خودرو پراید را که بازار مطمئن و نسبتا خوبی است را ابتدا با محصول جایگزینی تامین نموده و سپس نسبت به خروج آن اقدام کند حرکت درستی است چرا که نمی توان در این جریان توام مالی مردم را در نظر نگرفت.
چهارشنبه، 11 مرداد 1396 - 10:45

 اطلاق لفظ فقیر و غنی توسط برخی رسانه ها برای دارندگان خودروها حرکت نادرستی است اطلاق لفظ فقیر و غنی توسط برخی رسانه ها برای دارندگان خودروها حرکت نادرستی است
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی می گوید: تلاش برای اجرای طرحی با هدف دستیابی به جایگزین مناسب پراید اقدام اصولی است و لازم است تا زمینه تولید خودرویی ایمن، با کیفیت و دارای استاندارد روز جهت جایگزینی محصولات قدیمی فراهم شود.
سه شنبه، 10 مرداد 1396 - 14:35

 
 
 
::  صفحه اصلی ::  ارسال خبر ::  آرشیو ::  جستجو ::  تماس با ما ::  تماس با شرکت ::  RSS
© سایپا نیوز 1389
info@saipanews.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار