صفحه اول    تاریخچه سایپا    اخبار نمایشگاه    گزارش تصویری    اطلاعیه های فروش    یکشنبه، 2 اردیبهشت 1397 - 15:03  
 پارس خودرو |    زامیاد |    سایپا دیزل |    سایپا سیتروئن |    بن رو |    مگاموتور |    سایپا یدک |    سازه گستر |    امدادخودرو |    شرکت فرهنگی ورزشی سایپا |    سایر شرکتهای گروه  
 آیینه رسانه ها
 
پست الکترونیکی:
اخبار نمایشگاه

حمایت از قطعه سازان داخلی، افزایش تولید و اشتغال را رقم می زند حمایت از قطعه سازان داخلی، افزایش تولید و اشتغال را رقم می زند
استاندار خوزستان گفت: گروه سایپا با تولید محصولات متنوع و بروز خود علاوه بر افزیش سهم بازار داخلی می تواند با تکیه بر توان و دانش بومی و همچنین حمایت قاطع قطعه سازان از این مجموعه در عرصه صادرات نقش مهمی در بازار های منطقه ای داشته باشد.
شنبه، 12 اسفند 1396 - 09:43

حضور فعال نمایندگی های فروش گروه سایپا در نمایشگاه خودرو اهواز حضور فعال نمایندگی های فروش گروه سایپا در نمایشگاه خودرو اهواز
نمایندگی های فروش و خدمات‌ پس از فروش گروه سایپا در استان خوزستان در سیزدهمین نمایشگاه خودرو این استان با معرفی محصولات گروه سایپا به بازدیدکنندگان و علاقمندان به صعنت خودرو باعث رضایت هموطنان اهوازی از نمایشگاه و رونق بازدید از غرفه سایپا شدند.
جمعه، 11 اسفند 1396 - 22:53

گروه سایپا در ارائه خدمات رسانی در استان خوزستان بی نظیر است گروه سایپا در ارائه خدمات رسانی در استان خوزستان بی نظیر است
فرماندار اهواز گفت: گروه خودرو سازی سایپا با تعداد بالای نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش در استان خوزستان باعث اطمینان خاطر و دلگرمی مشتریان جهت خرید محصولات این گروه شده است.
پنجشنبه، 10 اسفند 1396 - 12:52

سایپا در تولید و توسعه محصول سرآمد است سایپا در تولید و توسعه محصول سرآمد است
مشاور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: گروه سایپا با حضور مدیران متخصص و متعهد آینده خوبی در بازارهای منطقه ای خواهد داشت.
پنجشنبه، 10 اسفند 1396 - 12:48

کارگاه مدیریت تجربه مشتریان(CEM) گروه سایپا، میزبان مشتریان اهوازی است کارگاه مدیریت تجربه مشتریان(CEM) گروه سایپا، میزبان مشتریان اهوازی است
همزمان با برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو در استان خوزستان، غرفه گروه خودروسازی سایپا در کارگاه مدیریت تجربه خود میزبان مشتریان اهوازی است.
پنجشنبه، 10 اسفند 1396 - 12:40

حضور فعال نمایندگی های فروش گروه سایپا در نمایشگاه خودرو اهواز حضور فعال نمایندگی های فروش گروه سایپا در نمایشگاه خودرو اهواز
در سیزدهمین نمایشگاه خودرو استان خوزستان نمایندگی های فروش و خدمات‌ پس از فروش با معرفی محصولات گروه سایپا به بازدیدکنندگان و علاقمندان به صعنت خودرو باعث حضور پررنگ هموطنان اهوازی به نمایشگاه خودرو اهواز و بازدید از غرفه سایپا شده اند.
پنجشنبه، 10 اسفند 1396 - 12:30

حضور مسئولان استان خوزستان در  غرفه سایپا چشمگیر بوده است حضور مسئولان استان خوزستان در غرفه سایپا چشمگیر بوده است
همزمان با سومین روز نمایشگاه بین المللی خودرو استان خوزستان در شهر اهواز، حضور مسئولان این استان در غرفه سایپا و بازدید از محصولات این گروه چشمگیر بوده است.
پنجشنبه، 10 اسفند 1396 - 11:43

گروه سایپا در تعامل سازنده با قطعه سازان گام مهمی در تولید و اشتغال برداشته است گروه سایپا در تعامل سازنده با قطعه سازان گام مهمی در تولید و اشتغال برداشته است
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: رشد و توسعه شرکت های خودروساز داخلی مانند سایپا باعث ایجاد اشتغال پایدار در صنعت کشور خواهد شد.
پنجشنبه، 10 اسفند 1396 - 10:42

تولیدات سایپا طیف وسیعی از جامعه را در بر گرفته است تولیدات سایپا طیف وسیعی از جامعه را در بر گرفته است
معاون استانداری خوزستان گفت: محصولات گروه خودروسازی سایپا به لحاظ قیمت، ظاهر و تکنولوژی سهم بالایی در سبد خرید جوانان و خانواده های ایرانی دارد.
چهارشنبه، 9 اسفند 1396 - 12:43

خودرو ریچ جایگاه ویژه ای در شرکت نفت دارد خودرو ریچ جایگاه ویژه ای در شرکت نفت دارد
رئیس ترابری سبک شرکت نفت و گاز کارون گفت: محصولات زامیاد با توجه به نوع ماموریت شرکت نفت نقش مهمی در ترابری سبک و سنگین نفت کارون دارد.
سه شنبه، 8 اسفند 1396 - 19:39

درخشش کوییک در نمایشگاه اهواز درخشش کوییک در نمایشگاه اهواز
گروه خودروسازی سایپا با ارائه و نمایش آخرین محصولات خود در نمایشگاه خودرو اهواز میزبان علاقه مندان و بازدیدکنندگان است.
سه شنبه، 8 اسفند 1396 - 18:10

سایپا یکی از خوشنام ترین شرکت های خودرو ساز داخلی است سایپا یکی از خوشنام ترین شرکت های خودرو ساز داخلی است
معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان گفت: تنوع و کیفیت محصولات گروه سایپا نقش مهمی در انتخاب خودرو از سوی خانواده های ایران دارد.
سه شنبه، 8 اسفند 1396 - 10:48

صفحه بعد
 
 
 
::  صفحه اصلی ::  ارسال خبر ::  آرشیو ::  جستجو ::  تماس با ما ::  تماس با شرکت ::  RSS
© سایپا نیوز 1389
info@saipanews.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار