ارسال خبر    نسخه موبایل    جستجو    پیوندها    تماس با شرکت    آرشیو  
 صفحه اول    اخبار نمایشگاه    تاریخچه سایپا    شرکت های گروه  
دوشنبه، 8 خرداد 1396 - 07:31   
 آیینه رسانه ها
 
پست الکترونیکی:
اخبار مهم

ثبت رکورد جدید در کسب رضایت از مشتریان شرکت سایپا ثبت رکورد جدید در کسب رضایت از مشتریان شرکت سایپا
معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: بر اساس گزارش های شرکت بازرسی استاندارد و کیفیت ایران (ISQI ) برای دوره سه ماهه سوم سال 95، شاخص کل رضایت مشتریان از فرایندهای فروش گروه سایپا، با رشد چشمگیری روبه رو بوده است.
دوشنبه، 28 فروردین 1396 - 10:28

رشد 18 درصدی تولید محصولات زامیاد در سال 95 رشد 18 درصدی تولید محصولات زامیاد در سال 95
مدیر عامل زامیاد از رشد تولید انواع محصولات این شرکت در سال 95 خبرداد و گفت: در سال گذشته شرکت زامیاد توانست با تولید مجموع 27826 دستگاه انواع محصولات تجاری رشد 18 درصدی را نسبت به سال 1394 به ثبت برساند.
یکشنبه، 27 فروردین 1396 - 12:41

تامین به موقع قطعات مهمترین عامل رضایت مشتری تامین به موقع قطعات مهمترین عامل رضایت مشتری
مدیر عامل شرکت خدمات فنی رنا گفت: امید است با سفارش گذاری هدفمند بتوانیم نسبت به توزیع هر چه بهتر قطعات اصلی در سطح کشور و افزایش رضایت مندی مشتری گام بلندی برداریم.
یکشنبه، 27 فروردین 1396 - 12:00

تولید 600 هزار دستگاه خودرو در گروه سایپا تولید 600 هزار دستگاه خودرو در گروه سایپا
مدیر عامل گروه سایپا در نشست کمیسیون صنایع مجلس وخودروسازان و قطعه سازان ضمن تاکید بر نقش تعامل بین ذی نفعان درون سازمانی و برون سازمانی بلاخص قطعه سازان، گفت : اگر تعامل بین قطعه سازان و خودروسازان وجود نداشت سایپا نمی توانست تولیدات خود را از 350 هزار دستگاه به 600هزار دستگاه برساند .
شنبه، 26 فروردین 1396 - 20:49

حضور گروه سایپا در دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه+گزارش تصویری حضور گروه سایپا در دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه+گزارش تصویری
گروه خودروسازی سایپا به منظور معرفی توانمندی ها و دستاوردهای مالی و اقتصادی در بازار سرمایه با حضور چشمگیر در دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه فعالیت های مختلف این حوزه را در معرض دید علاقه مندان و متخصصان قرار داد.
شنبه، 26 فروردین 1396 - 16:02

تحول در حوزه رضایت مشتری مدیون تلاش شبکه نمایندگی‌‌هاست تحول در حوزه رضایت مشتری مدیون تلاش شبکه نمایندگی‌‌هاست
مدیرعامل سایپایدک گفت: تحولی که در حوزه رضایتمندی مشتری حاصل شده مدیون تلاش شبکه نمایندگی‌های سایپا است.
دوشنبه، 21 فروردین 1396 - 17:41

ارائه خدمات به خودروهای خسارت دیده در زلزله خراسان رضوی ارائه خدمات به خودروهای خسارت دیده در زلزله خراسان رضوی
در پی وقوع زلزله 6 ریشتری در خراسان رضوی، نمایندگی‌های سایپا در این استان در راستای مسوولیت‌های اجتماعی سایپایدک به خودروهای آسیب دیده بر اثر زلزله خدمات ویژه ارائه دادند.
دوشنبه، 21 فروردین 1396 - 17:14

افزایش قیمت بیمه شخص ثالث خودرو در سال 96 افزایش قیمت بیمه شخص ثالث خودرو در سال 96
مدیر بازاریابی و فروش سایپا گفت: افزایش قیمت بیمه خودروها در سال 96 به خودروسازان اعلام شده است و بر این اساس قیمت جدید خودروهای گروه سایپا اعلام شده است.
دوشنبه، 21 فروردین 1396 - 10:08

کاهش میانگین زمان انتظار مشتریان در طرح امداد نوروزی گروه سایپا کاهش میانگین زمان انتظار مشتریان در طرح امداد نوروزی گروه سایپا
مدیرعامل سایپایدک با اشاره به پایان زمان اجرای طرح امداد نوروزی گروه سایپا، از کاهش 10 درصدی میانگین زمان انتظار مشتریان برای دریافت خدمات امدادی خبر داد.
چهارشنبه، 16 فروردین 1396 - 08:00

شرکت قالب های بزرگ صنعتی و TST کره جنوبی توافق نامه همکاری امضاء کردند شرکت قالب های بزرگ صنعتی و TST کره جنوبی توافق نامه همکاری امضاء کردند
مدیر عامل شرکت قالب های صنعتی گفت: انعقاد قرارداد این شرکت با شرکت TST از کره جنوبی فرصتی مناسب برای ارتقاء دانش فنی و افزایش توانمندی ها در شرکت قالب های بزرگ صنعتی سایپا را مهیا می کند.
چهارشنبه، 16 فروردین 1396 - 10:13

 آمادگی شبکه نمایندگی‌های سایپا برای امدادرسانی به زلزله زدگان خراسان رضوی آمادگی شبکه نمایندگی‌های سایپا برای امدادرسانی به زلزله زدگان خراسان رضوی
در پی وقوع زلزه 6 ریشتری در خراسان رضوی و مشهد مقدس، مدیرعامل سایپایدک از آمادگی کامل شبکه نمایندگی‌ها و امدادگران سایپا برای کمک به حادثه دیدگان خبر داد.
چهارشنبه، 16 فروردین 1396 - 14:10

سیتروئن اولین قسط مشارکت با سایپا کاشان را واریز کرد سیتروئن اولین قسط مشارکت با سایپا کاشان را واریز کرد
دکتر جمالی گفت: قرارداد فی مابین سایپا با سیتروئن نهایی شده و در اواخر اسفند ماه 95 اولین قسط مشارکت با سایپا کاشان توسط سیتروئن به حساب سایپا واریز شد.
سه شنبه، 15 فروردین 1396 - 11:01

آمادگی شبکه نمایندگی های سایپا در مازندران در آستانه روز طبیعت آمادگی شبکه نمایندگی های سایپا در مازندران در آستانه روز طبیعت
رئیس انجمن صنفی نمایندگی های سایپا در مازندران گفت: با توجه به پیش بینی هایی لازم در تامین قطعات مورد نیاز نمایندگی ها و تمرکز ویژه در استان های شمالی با توجه به تردد مسافرین در تعطیلات نوروزی، ارائه خدمات به مشتریان در زمان تقریبی 15 الی 20 دقیقه پس از اعلام درخواست امداد انجام می پذیرد.
پنجشنبه، 10 فروردین 1396 - 21:29

مدیرعامل گروه سایپا از مرکز ارتباط با مشتریان بازدید کرد مدیرعامل گروه سایپا از مرکز ارتباط با مشتریان بازدید کرد
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با حضور در مرکز ارتباط با مشتریان از فرایند ارائه خدمات به مشتریان گروه در این مرکز بازدید کرد.
چهارشنبه، 9 فروردین 1396 - 11:57

آمادگی نمایندگی‌های سایپا در استان فارس برای خدمت‌رسانی به مسافران نوروزی آمادگی نمایندگی‌های سایپا در استان فارس برای خدمت‌رسانی به مسافران نوروزی
رییس انجمن صنفی نمایندگی‌های سایپا در استان فارس از آمادگی کامل نمایندگی‌های سایپا برای ارائه خدمات خوب و با کیفیت به مشتریان و مسافران نوروزی در این استان خبر داد.
چهارشنبه، 9 فروردین 1396 - 09:00

میزبانی نمایندگی سایپا و تعمیر رایگان خودروهای آسیب دیده در آب گرفتگی بندر دیر استان بوشهر میزبانی نمایندگی سایپا و تعمیر رایگان خودروهای آسیب دیده در آب گرفتگی بندر دیر استان بوشهر
حادثه آب گرفتگی و وقوع سونامی بندر دیر در نخستین روزهای تعطیلات نوروزی خسارات زیادی را به خودروهای مسافران نوروزی وارد کرد اما سرعت عمل نمایندگی سایپا در این شهرستان و امداد رسانی سریع و به موقع، موجب شد که خودروهای آسیب دیده مسافران در مدت کوتاهی آماده شود.
سه شنبه، 8 فروردین 1396 - 17:14

طرح خدمات و امداد نوروزی سایپا، موجب آرامش و اطمینان خاطر مسافران است طرح خدمات و امداد نوروزی سایپا، موجب آرامش و اطمینان خاطر مسافران است
مدیرعامل شرکت امدادخودرو سایپا گفت: طرح خدمات و امداد نوروزی گروه سایپا، زمینه آرامش و اطمینان خاطر مسافران نوروزی را فراهم ساخته است.
سه شنبه، 8 فروردین 1396 - 11:58

رضایت مشتریان از کیفیت خدمات امدادی سایپا در اصفهان رضایت مشتریان از کیفیت خدمات امدادی سایپا در اصفهان
رییس انجمن صنفی نمایندگی‌های سایپا در استان اصفهان افزایش کیفیت خدمات امدادی را از مهمترین اولویت‌های نمایندگی‌های این استان در طرح امداد نوروزی دانست.
سه شنبه، 8 فروردین 1396 - 10:00

خدمات امدادی سایپا به مسافران و زائران راهیان نور خدمات امدادی سایپا به مسافران و زائران راهیان نور
رییس انجمن صنفی نمایندگی‌های سایپا در استان خوزستان گفت: گروه خودروسازی سایپا برای مسافران و زائران راهیان نور در ایام تعطیلات نوروز امکانات امدادی ویژه‌ای را در نظر گرفته است.
دوشنبه، 7 فروردین 1396 - 13:34

مدیرعامل گروه سایپا از ستاد طرح خدمات و امداد نوروزی بازدید کرد مدیرعامل گروه سایپا از ستاد طرح خدمات و امداد نوروزی بازدید کرد
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا باحضور در ستاد طرح امداد و خدمات نوروزی گروه، از فرایند ارائه خدمات توسط این ستاد بازدید کرد.
یکشنبه، 6 فروردین 1396 - 17:11

بازدید مدیرعامل گروه سایپا از پروژه آماده سازی خط تولید محصولات SP100 بازدید مدیرعامل گروه سایپا از پروژه آماده سازی خط تولید محصولات SP100
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از پروژه آماده سازی خط تولید پلت فرم SP100 در شرکت سایپا بازدید کرد و در جریان مراحل طراحی، نصب و راه اندازی خط تولید این محصولات قرار گرفت.
دوشنبه، 7 فروردین 1396 - 10:05

آمادگی کامل نمایندگی‌های سایپا برای ارائه خدمات امدادی در آستانه موج دوم سفرهای نوروزی آمادگی کامل نمایندگی‌های سایپا برای ارائه خدمات امدادی در آستانه موج دوم سفرهای نوروزی
مدیرعامل سایپایدک از آمادگی کامل شبکه نمایندگی‌های سایپا برای ارائه خدمات امدادی به مسافران در آستانه آغاز موج دوم سفرهای نوروزی خبر داد.
یکشنبه، 6 فروردین 1396 - 15:28

افزایش تولید و ارائه محصولات جدید در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری افزایش تولید و ارائه محصولات جدید در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از برنامه افزایش تولید خودرو در این مجموعه در سال جاری خبر داد و گفت: برنامه رونق کسب و کار گروه سایپا در سال جاری با افزایش تولید و ارائه محصولات جدید در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری ادامه خواهد یافت.
یکشنبه، 6 فروردین 1396 - 10:45

خدمات نوروزی گروه سایپا در سراسر کشور درحال اجرا است خدمات نوروزی گروه سایپا در سراسر کشور درحال اجرا است
رئیس ستاد طرح خدمات و امداد نوروزی گروه خودروسازی سایپا از پیگیری اجرای طرح خدمات و امداد این مجموعه در تعطیلات خبر داد و گفت: ناوگان امدادی سایپا در سراسر کشور در حال آماده باش قرار دارد.
شنبه، 5 فروردین 1396 - 15:16

 رییس مرکز امور مشتریان سایپا از ستادخدمات و امداد نوروزی سرزده بازدید کرد رییس مرکز امور مشتریان سایپا از ستادخدمات و امداد نوروزی سرزده بازدید کرد
مهندس صفری رئیس مرکز امور مشتریان و شبکه نمایندگی های گروه سایپا و قائم مقام مرکز مهندس گلشن از ستاد امداد نوروزی ، تعمیرگاه های مرکزی، نمایندگی های گروه خودروسازی سایپا بصورت سرزده بازدید بعمل آورد
شنبه، 5 فروردین 1396 - 13:15

ارایه خدمات نوروزی سایپا به زائران امام رضا(ع) ارایه خدمات نوروزی سایپا به زائران امام رضا(ع)
محمد رضا ورزنده گفت : نمایندگی های سایپا در استان خراسان رضوی با کمال افتخار آمادگی دارند تا با ارایه خدماتی گسترده و متنوع در خدمت مسافران نوروزی و زائران باشند.
جمعه، 4 فروردین 1396 - 14:19

خدمات امدادی به مسافران نوروزی در اردبیل ادامه دارد خدمات امدادی به مسافران نوروزی در اردبیل ادامه دارد
رییس انجمن صنفی نمایندگی های سایپا در اردبیل از ارایه خدمات امدادی گسترده به مشتریان گروه سایپا در تعطیلات نوروز خبر داد.
جمعه، 4 فروردین 1396 - 13:41

مردم از خودروهای امدادی متفرقه و غیرمجاز استفاده نکنند مردم از خودروهای امدادی متفرقه و غیرمجاز استفاده نکنند
مدیرعامل سایپایدک به مردم و مشتریان توصیه کرد که در مواقع بروز مشکل به منظور حفظ جوانب ایمنی، از خودروهای امدادی متفرقه استفاده نکنند.
پنجشنبه، 3 فروردین 1396 - 13:01

سومین دوره مسابقه عکس طرح امداد و خدمات نوروزی گروه سایپا سومین دوره مسابقه عکس طرح امداد و خدمات نوروزی گروه سایپا
سومین دوره مسابقه عکس طرح خدمات و امداد نوروزی توسط مدیریت ارتباطات امداد خودرو سایپا برگزار می شود.
پنجشنبه، 3 فروردین 1396 - 12:42

خدمت به مردم، رضایت خدا را به دنبال دارد خدمت به مردم، رضایت خدا را به دنبال دارد
مدیر نمایندگی سایپا در تهران گفت: ارائه خدمات به مردم در روزهایی که بیشتر افراد در تعطیلات هستند، شیرینی عید را دو برابر می کند و قطعا رضایت خداوند را به دنبال دارد.
چهارشنبه، 2 فروردین 1396 - 17:12

صفحه قبل - صفحه بعد
 
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  نسخه موبایل ::  RSS
© سایپا نیوز 1389
info@saipanews.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار