ارسال خبر    نسخه موبایل    جستجو    پیوندها    تماس با شرکت    آرشیو  
 صفحه اول    اخبار نمایشگاه    تاریخچه سایپا    شرکت های گروه  
یکشنبه، 6 فروردین 1396 - 20:18   
 آیینه رسانه ها
 
پست الکترونیکی:
اخبار مهم

استقبال گسترده از طرح جشنواره خدمات بهار در بهار سایپایدک استقبال گسترده از طرح جشنواره خدمات بهار در بهار سایپایدک
در حالی که اجرای طرح جشنواره خدمات بهار در بهار سایپایدک از 20 بهمن آغاز شده و تا پایان سال ادامه دارد، تنوع خدمات ارائه شده با استقبال فراوان مشتریان مواجه شده است.
چهارشنبه، 18 اسفند 1395 - 10:58

سایپا در مسیر موفقیت قرار دارد سایپا در مسیر موفقیت قرار دارد
رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: سایپا در مسیر موفقیت قرار دارد و اقدامات خوبی در این مجموعه شروع شده است که امیدواریم در آینده توفیق بیشتری داشته باشد.
چهارشنبه، 18 اسفند 1395 - 09:55

آغاز نصب آپشن‌ خودروهای سواری با گارانتی سایپایدک آغاز نصب آپشن‌ خودروهای سواری با گارانتی سایپایدک
قائم مقام مدیرعامل سایپایدک از آغاز فروش و نصب قطعات آپشن‌ خودروهای سواری با گارانتی سایپایدک در تعمیرگاههای مرکزی و شبکه نمایندگی‌ها خبر داد.
سه شنبه، 17 اسفند 1395 - 15:05

خودرو کوییک حاصل سرمایه گذاری جدی سایپا در توسعه محصول است خودرو کوییک حاصل سرمایه گذاری جدی سایپا در توسعه محصول است
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: هرسال یک محصول جدید به بازار عرضه خواهیم کرد و خودرو کوییک حاصل سرمایه گذاری جدی سایپا در حوزه تحقیق و توسعه محصول است.
دوشنبه، 16 اسفند 1395 - 19:07

آمادگی  نمایندگی‌های سایپا برای سرویس‌های دوره‌ای قبل از سفر آمادگی نمایندگی‌های سایپا برای سرویس‌های دوره‌ای قبل از سفر
مدیرعامل سایپایدک از آمادگی نمایندگی‌های سایپا برای بازدیدهای قبل از سفر و انجام سرویس‌های دوره‌ای خودروهای مشتریان گروه سایپا خبر داد.
سه شنبه، 17 اسفند 1395 - 09:20

سایپا به عنوان اولین خودروساز کشور، دارای بنیه فنی قوی است سایپا به عنوان اولین خودروساز کشور، دارای بنیه فنی قوی است
وزیر صنعت معدن و تجارت در مراسم رونمایی از خودروی کوییک، محصول جدید سایپا گفت: سایپا اولین و قدیمی ترین خودروساز کشور است که از بنیه فنی قوی و خوبی برخوردار است.
دوشنبه، 16 اسفند 1395 - 19:09

گزارش تصویری رونمایی از خودرو  کوییک سایپا گزارش تصویری رونمایی از خودرو کوییک سایپا
خودرو جدید و تمام اتوماتیک سایپا با عنوان کوییک با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی، رئیس و اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس، وزیر صنعت معدن و تجارت، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا و جمعی از مدیران و معاونان صنعتی کشور در شرکت سایپا رونمایی شد.
دوشنبه، 16 اسفند 1395 - 18:08

 امیدوارم فکر و شیوه مدیریت سایپا در بخش های مختلف صنعت تسری یابد امیدوارم فکر و شیوه مدیریت سایپا در بخش های مختلف صنعت تسری یابد
لاریجانی در برنامه رونمایی از خودرو جدید سایپا گفت: از اینکه اضطراب های مالی سایپا به سامان رسیده است خوشحالم و امیدوارم همین فکر و شیوه مدیریت در بخش های مختلف صنعت تسری یابد.
دوشنبه، 16 اسفند 1395 - 17:27

بازدید رییس مجلس شورای اسلامی از مرکز تحقیقات سایپا بازدید رییس مجلس شورای اسلامی از مرکز تحقیقات سایپا
رییس مجلس شورای اسلامی از مرکز تحقیقات و نوآوری سایپا بازدید کرد.
دوشنبه، 16 اسفند 1395 - 11:47

«کوییک» از درون ایران برخاست «کوییک» از درون ایران برخاست
شرکت خودروسازی سایپا دقیقاً در آخرین روزهای سال 1395 تصمیم گرفت تا از محصول خود «کوییک» پرده‌برداری نماید «کوییک» نام خاص است که ریشه در فرهنگ ایرانی دارد .
دوشنبه، 16 اسفند 1395 - 10:30

سال 96  سایپا سودآور می شود سال 96 سایپا سودآور می شود
معاون مالی اقتصادی گروه سایپا گفت: پیش بینی می کنیم سال 96 سال افزایش سودآوری برای صنعت خودرو به ویژه گروه خودروسازی سایپا باشد.
دوشنبه، 16 اسفند 1395 - 09:10

گزارش تصویری  روز درختکاری در سایپا گزارش تصویری روز درختکاری در سایپا
همزمان با روز درختکاری، گلخانه مکانیزه برای تامین گل ها و گیاهان فضای سبز محوطه شرکت و ساختمان های اداری و تولید، افتتاح شد و همچنین به مناسبت پنجاه و یکمین سالروز تاسیس شرکت سایپا، 51 یک نهال به نشانه حرکت در مسیر تولید پاک و سبز، توسط مدیرعامل و همراهی معاونان و مدیران ارشد گروه سایپا در ضلع شمالی سایپا غرس شد.
یکشنبه، 15 اسفند 1395 - 16:24

محصول جدید و اتوماتیک سایپا رونمایی می شود محصول جدید و اتوماتیک سایپا رونمایی می شود
با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی و وزیر صنعت، معدن و تجارت از خودرو جدید و اتوماتیک گروه سایپا رونمایی خواهد شد.
یکشنبه، 15 اسفند 1395 - 14:54

قائم مقام اجرایی شرکت PSA از سایپاکاشان بازدید کرد قائم مقام اجرایی شرکت PSA از سایپاکاشان بازدید کرد
قائم مقام اجرایی شرکت PSA در امور مهندسی و کیفیت در رأس هیاتی از شرکت سایپاکاشان بازدید و با مدیران ارشد این شرکت دیدار و گفتگو کرد.
یکشنبه، 15 اسفند 1395 - 14:21

مرکز تحقیقات سایپا پیشرفته و مدرن است مرکز تحقیقات سایپا پیشرفته و مدرن است
مدیرعامل سیتروئن در بازدید از مرکز تحقیقات و نوآوری سایپا گفت: گروه خودروسازی سایپا مرکز طراحی و تحقیق بسیار مدرن و بروزی دارد که از قابلیت های فراوانی برخوردار است و در سال های اخیر با سرمایه گذاری مناسب بر روی توسعه و تحقیق تمرکز خوبی داشته و در این مسیر توانسته به موفقیت های چشمگیری دست یابد .
شنبه، 14 اسفند 1395 - 14:39

قیمت خودرو سراتو آپشنال 98 میلیون و 990 هزار تومان قیمت خودرو سراتو آپشنال 98 میلیون و 990 هزار تومان
معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: قیمت تمام شده خودرو سراتو آپشن در حدود 104 میلیون تومان برآورد شده که با مساعدت مدیرعامل گروه قیمت نهایی آن 98 میلیون و 990 هزار تومان اعلام شده است.
چهارشنبه، 11 اسفند 1395 - 10:01

تولید سراتو آپشنال در راستای افزایش سهم بازار تولید سراتو آپشنال در راستای افزایش سهم بازار
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: با وجود رقابت بسیار زیادی که در بازار ایران وجود دارد با عرضه خودروهای جدید و متنوع موفق به کسب و افزایش 8 درصدی سهم بازارشدیم که این موفقیت مرهون کار سخت و طاقت فرسایی بوده که با مشارکت همه همکاران و نمایندگی های فروش در سراسر کشور صورت پذیرفته است.
چهارشنبه، 11 اسفند 1395 - 07:39

استقبال بسیار گسترده از غرفه سایپا در نمایشگاه خودرو اهواز استقبال بسیار گسترده از غرفه سایپا در نمایشگاه خودرو اهواز
رییس انجمن صنفی نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش گروه سایپا در استان خوزستان گفت: استقبال مردم از غرفه گروه سایپا در نمایشگاه خودرو اهواز بسیار گسترده بوده است
سه شنبه، 10 اسفند 1395 - 10:44

محصولات سایپا مطابق با استانداردهای جدید به روزآوری می شوند محصولات سایپا مطابق با استانداردهای جدید به روزآوری می شوند
معاون مهندسی سایپا از اجرای تغییرات گام به گام در امکانات و تجهیزات موجود محصولات تولیدی این گروه در سال های آینده خبر داد و گفت: سیاست گروه، تولید محصول مطابق با شرایط و نیازهای روز است.
سه شنبه، 10 اسفند 1395 - 09:55

رشد25 درصدی تامین قطعات یدکی در سال آینده رشد25 درصدی تامین قطعات یدکی در سال آینده
مدیرعامل سایپا یدک در بازدید از غرفه سایپا همزمان با نمایشگاه خودرو اهواز گفت: از برنامه های جدی سایپایدک برای سال 96، رشد تامین قطعات یدکی به میزان حداقل 25 درصد نسبت به سال 95 خواهد بود
سه شنبه، 10 اسفند 1395 - 07:23

تولید خودروهای برقی، اولویت زیست محیطی سایپاست تولید خودروهای برقی، اولویت زیست محیطی سایپاست
مدیر عامل مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا از برنامه ریزی برای تولید انبوه خودروهای برقی در آینده خبر داد و گفت: براساس قراردادهای منعقده با چند مجموعه داخلی و بین المللی، تولید خودروهای برقی را در دستور کار قرار داده ایم.
سه شنبه، 10 اسفند 1395 - 07:30

تقدیر وزیر صنعت از گروه سایپا در ارائه مقاله رویه‌های موفق در خدمات فروش و پس از فروش تقدیر وزیر صنعت از گروه سایپا در ارائه مقاله رویه‌های موفق در خدمات فروش و پس از فروش
وزیر صنعت معدن و تجارت با اهدا لوح تقدیر از مقاله ارائه شده معاون بازاریابی و فروش گروه سایپا با عنوان "طراحی مدلی برای یکپارچگی بازاریابی فروش و توزیع محصولات در سطح سازمان" تقدیر کرد.
دوشنبه، 9 اسفند 1395 - 18:15

سایپا شرکت «سلامت» محور سایپا شرکت «سلامت» محور
شرکت سایپا در جشنواره «مولفه های اجتماعی موثر بر سلامت» و مجمع ملی سلامت به عنوان شرکت برتر در حوزه مسئولیت پذیری و پاسخگویی اجتماعی برای سلامت معرفی گردید.
دوشنبه، 9 اسفند 1395 - 14:20

استانداردهای محیط زیستی برای سایپا اهمیت ویژه ای دارد استانداردهای محیط زیستی برای سایپا اهمیت ویژه ای دارد
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران ضمن بازدید از غرفه سایپا و فعالیت های محیط زیستی این گروه خودروساز گفت: حجم فعالیت ها نشان دهنده این است که سایپا برنامه جامعی برای کاهش آلودگی هوا و آب در دست اجرا دارد و استانداردهای محیط زیستی برای سایپا از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
دوشنبه، 9 اسفند 1395 - 11:49

اخلاق حرفه ای و نظارت فردی بر عملکرد دو رکن اساسی پیشرفت هر سازمان اخلاق حرفه ای و نظارت فردی بر عملکرد دو رکن اساسی پیشرفت هر سازمان
سمینار آموزشی مبانی ارتقای سلامت اداری و پیشگیری از فساد با حضور داریوش جهان بین معاون بازرسی کل وزارت کشور و شهرداری ها، محمدرضا شیخ عطار مدیرعامل مگاموتور، غلامرضا محمدخانی مدیر بازرسی گروه خودروسازی سایپا و جمعی از معاونین، مدیران و روسای شرکت مگاموتور برگزار شد.
یکشنبه، 8 اسفند 1395 - 16:20

اقدامات موثری برای تأمین به موقع قطعات انجام شده است اقدامات موثری برای تأمین به موقع قطعات انجام شده است
قائم مقام مدیرعامل سایپایدک گفت: به منظور افزایش رضایت مشتریان و گسترش سهم بازار قطعات یدکی، اقدامات مهم و موثری در جهت تامین به موقع قطعات یدکی مورد نیاز انجام شده است.
یکشنبه، 8 اسفند 1395 - 16:07

از حضور پرقدرت سایپا در نمایشگاه محیط زیست قدردانی می کنم از حضور پرقدرت سایپا در نمایشگاه محیط زیست قدردانی می کنم
دکتر ابتکار در بازدید از غرفه سایپا در نمایشگاه محیط زیست ضمن قدردانی از تدوین سیاست های محیط زیستی گروه خودروسازی سایپا، گفت: از حضور پرقدرت سایپا در نمایشگاه محیط زیست قدردانی می کنم و امیدوارم که صنعت خودروسازی در تولید سبز و پاک با شتاب بیشتری حرکت نماید.
یکشنبه، 8 اسفند 1395 - 13:27

گزارش تصویری از حضور سایپا در نمایشگاه خودرو اهواز  گزارش تصویری از حضور سایپا در نمایشگاه خودرو اهواز
گروه خودروسازی سایپا در دوازدهمین نمایشگاه خودرو و اولین نمایشگاه ماشین آلات سنگین حمل و نقل، راهسازی و صنعت دیزل اهواز در استان خوزستان حضور یافته است.
یکشنبه، 8 اسفند 1395 - 12:39

بهره گیری از پساب های صنعتی زامیاد در آبیاری فضای سبز بهره گیری از پساب های صنعتی زامیاد در آبیاری فضای سبز
مدیرعامل زامیاد گفت: بر اساس سیاست کاری تدوین شده در شرکت زامیاد، فاضلاب صنعتی این شرکت مورد پالایش و از خروجی آن در زمینه آبیاری و کشاورزی بهره برداری شد.
یکشنبه، 8 اسفند 1395 - 09:46

قرارداد سایپا و سیتروئن عامل رشد قطعه سازان خواهد شد قرارداد سایپا و سیتروئن عامل رشد قطعه سازان خواهد شد
مدیرعامل شرکت سازه گستر سایپا از برنامه سیتروئن برای انتقال فناوری تولید قطعات خودرو به ایران خبر داد و گفت: براساس قرارداد منعقده میان سایپا و سیتروئن، صنعت قطعه سازی ایران در چند سال آینده چهره جدیدی به خود خواهد گرفت.
شنبه، 7 اسفند 1395 - 14:30

صفحه قبل - صفحه بعد
 
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  نسخه موبایل ::  RSS
© سایپا نیوز 1389
info@saipanews.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار