ارسال خبر    نسخه موبایل    جستجو    پیوندها    تماس با شرکت    آرشیو  
 صفحه اول    اخبار نمایشگاه    تاریخچه سایپا    شرکت های گروه  
یکشنبه، 3 اردیبهشت 1396 - 22:11   
 آیینه رسانه ها
 
پست الکترونیکی:
اخبار مهم

افزایش تولید و ارائه محصولات جدید در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری افزایش تولید و ارائه محصولات جدید در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از برنامه افزایش تولید خودرو در این مجموعه در سال جاری خبر داد و گفت: برنامه رونق کسب و کار گروه سایپا در سال جاری با افزایش تولید و ارائه محصولات جدید در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری ادامه خواهد یافت.
یکشنبه، 6 فروردین 1396 - 10:45

خدمات نوروزی گروه سایپا در سراسر کشور درحال اجرا است خدمات نوروزی گروه سایپا در سراسر کشور درحال اجرا است
رئیس ستاد طرح خدمات و امداد نوروزی گروه خودروسازی سایپا از پیگیری اجرای طرح خدمات و امداد این مجموعه در تعطیلات خبر داد و گفت: ناوگان امدادی سایپا در سراسر کشور در حال آماده باش قرار دارد.
شنبه، 5 فروردین 1396 - 15:16

 رییس مرکز امور مشتریان سایپا از ستادخدمات و امداد نوروزی سرزده بازدید کرد رییس مرکز امور مشتریان سایپا از ستادخدمات و امداد نوروزی سرزده بازدید کرد
مهندس صفری رئیس مرکز امور مشتریان و شبکه نمایندگی های گروه سایپا و قائم مقام مرکز مهندس گلشن از ستاد امداد نوروزی ، تعمیرگاه های مرکزی، نمایندگی های گروه خودروسازی سایپا بصورت سرزده بازدید بعمل آورد
شنبه، 5 فروردین 1396 - 13:15

ارایه خدمات نوروزی سایپا به زائران امام رضا(ع) ارایه خدمات نوروزی سایپا به زائران امام رضا(ع)
محمد رضا ورزنده گفت : نمایندگی های سایپا در استان خراسان رضوی با کمال افتخار آمادگی دارند تا با ارایه خدماتی گسترده و متنوع در خدمت مسافران نوروزی و زائران باشند.
جمعه، 4 فروردین 1396 - 14:19

خدمات امدادی به مسافران نوروزی در اردبیل ادامه دارد خدمات امدادی به مسافران نوروزی در اردبیل ادامه دارد
رییس انجمن صنفی نمایندگی های سایپا در اردبیل از ارایه خدمات امدادی گسترده به مشتریان گروه سایپا در تعطیلات نوروز خبر داد.
جمعه، 4 فروردین 1396 - 13:41

مردم از خودروهای امدادی متفرقه و غیرمجاز استفاده نکنند مردم از خودروهای امدادی متفرقه و غیرمجاز استفاده نکنند
مدیرعامل سایپایدک به مردم و مشتریان توصیه کرد که در مواقع بروز مشکل به منظور حفظ جوانب ایمنی، از خودروهای امدادی متفرقه استفاده نکنند.
پنجشنبه، 3 فروردین 1396 - 13:01

سومین دوره مسابقه عکس طرح امداد و خدمات نوروزی گروه سایپا سومین دوره مسابقه عکس طرح امداد و خدمات نوروزی گروه سایپا
سومین دوره مسابقه عکس طرح خدمات و امداد نوروزی توسط مدیریت ارتباطات امداد خودرو سایپا برگزار می شود.
پنجشنبه، 3 فروردین 1396 - 12:42

خدمت به مردم، رضایت خدا را به دنبال دارد خدمت به مردم، رضایت خدا را به دنبال دارد
مدیر نمایندگی سایپا در تهران گفت: ارائه خدمات به مردم در روزهایی که بیشتر افراد در تعطیلات هستند، شیرینی عید را دو برابر می کند و قطعا رضایت خداوند را به دنبال دارد.
چهارشنبه، 2 فروردین 1396 - 17:12

بازدید از نحوه ارائه خدمات نوروزی در تعمیرگاه مرکزی شماره 1 و واحدهای امدادی بازدید از نحوه ارائه خدمات نوروزی در تعمیرگاه مرکزی شماره 1 و واحدهای امدادی
مدیرعامل سایپایدک از نحوه ارائه خدمات در تعمیرگاه مرکزی شماره یک سایپا و تعدادی از نمایندگی ها بازدید کرد.
چهارشنبه، 2 فروردین 1396 - 14:21

Saipayadak با ارائه خدمات مطلوب از تولید و اشتغال حمایت می کنیم
مدیرعامل سایپایدک به طور سرزده از ستاد طرح خدمات و امداد نوروزی 96 گروه خودروسازی سایپا بازدید کرد.
سه شنبه، 1 فروردین 1396 - 17:59

پیام نوروزی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا پیام نوروزی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا
سال 1395 با تمام فراز و نشیب ها به پایان رسیده است. گروه خودروسازی سایپا در سال 95 به عنوان یک مجموعه تعیین کننده در صنعت و اقتصاد ایران توانست، فعالیت های ماندگاری را در حوزه های مختلف مالی و اقتصادی، تولید، تحقیق و توسعه محصول، ارتقای کیفیت و جلب رضایت مندی مشتریان به ثبت برساند.
چهارشنبه، 25 اسفند 1395 - 11:46

ارائه خدمات ویژه  تعمیرگاه های مرکزی سایپا در ایام تعطیلات نوروز ارائه خدمات ویژه تعمیرگاه های مرکزی سایپا در ایام تعطیلات نوروز
سازمان خدمات پس از فروش سایپا اعلام کرد تعمیرگاه های مرکزی گروه خودروسازی سایپا در ایام تعطیلات نوروز آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند.
یکشنبه، 29 اسفند 1395 - 19:12

خدمات رسانی ویژه گروه سایپا  به زائران کربلایی ایران خدمات رسانی ویژه گروه سایپا به زائران کربلایی ایران
مدیرعامل امداد خودرو سایپا گفت: در استان خوزستان 24نمایندگی و 16 پایگاه امدادی در مسیرهای مختلف ورودی و خروجی استان، مناطق پرتردد کاروان های راهیان نور و معابر پرخطر مستقر شد.
یکشنبه، 29 اسفند 1395 - 13:19

نمایندگی‌های سایپا خدمات امدادی را به طور شبانه‌روزی ارائه می‌دهند نمایندگی‌های سایپا خدمات امدادی را به طور شبانه‌روزی ارائه می‌دهند
مدیرعامل سایپایدک گفت: در طرح امداد نوروزی امسال گروه سایپا، شبکه نمایندگی‌ها خدمات امدادی را به طور شبانه‌روزی ارائه می‌دهند تا مشتریان با خاطری آسوده مسافرت نوروزی خود را انجام دهند.
شنبه، 28 اسفند 1395 - 19:08

کسب بالاترین رکورد فروش قطعات در سال ۹۵ / شکایات مختومه نشده مشتریان به یک چهارم کاهش یافت کسب بالاترین رکورد فروش قطعات در سال ۹۵ / شکایات مختومه نشده مشتریان به یک چهارم کاهش یافت
مدیرعامل سایپا یدک از کسب بالاترین رکورد فروش قطعات یدکی در سال جاری خبر داد.
پنجشنبه، 26 اسفند 1395 - 15:05

50دستگاه کامیون به ناوگان حمل و نقل سایپا لجستیک اضافه شد 50دستگاه کامیون به ناوگان حمل و نقل سایپا لجستیک اضافه شد
در راستای اهداف و برنامه های گروه خودرو سازی سایپا ، با اضافه شدن 50 دستگاه کامیون ظرفیت ناوگان حمل و نقل جاده ای شرکت سایپا لجستیک جهت ارائه خدمات به مجموعه گروه سایپا افزایش یافت.
چهارشنبه، 25 اسفند 1395 - 16:01

فعالیت های شرکت سرمایه گذاری کارکنان سایپا حتما باید سودآور و اقتصادی باشد فعالیت های شرکت سرمایه گذاری کارکنان سایپا حتما باید سودآور و اقتصادی باشد
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: فعالیت های شرکت سرمایه گذاری کارکنان سایپا حتما باید اقتصادی و سودآور باشد و از فرصت های اقتصادی موجود در گروه سایپا، استفاده بهینه براساس منطق و قانون صورت گیرد.
چهارشنبه، 25 اسفند 1395 - 12:13

 گواهینامه سیستم های مدیریت کیفیت مگاموتور تمدید شد گواهینامه سیستم های مدیریت کیفیت مگاموتور تمدید شد
شرکت مگاموتور در جلسه اختتامیه ممیزی صدور گواهینامه سیستم های مدیریت کیفیت موفق به تمدید گواهینامه سیستم های مدیریت کیفیت ISO TS 16949:2009 و ISO 9001:2008 شد.
چهارشنبه، 25 اسفند 1395 - 09:58

برای سال آینده در حوزه های تامین و برنامه ریزی  اقدامات مناسبی صورت گرفته است برای سال آینده در حوزه های تامین و برنامه ریزی اقدامات مناسبی صورت گرفته است
مدیرعامل سازه گستر در جلسه بررسی موانع و راهکارهای ارتقاء زنجیره تامین با حضور هئیت مدیره، معاونین و مدیران شرکت سازه گستر روند تولید در سال جاری را موفقیت آمیزارزیابی کرد .
سه شنبه، 24 اسفند 1395 - 16:27

حضور تیم‌های بازرسی شبکه و امداد سایپایدک در طرح امداد نوروزی 96 حضور تیم‌های بازرسی شبکه و امداد سایپایدک در طرح امداد نوروزی 96
مدیر بازرسی شبکه و امداد سایپایدک با اشاره به اهمیت نقش بازرسی و نظارت، از فعالیت تیم‌های بازرسی و نظارت در طرح امداد نوروزی 96 گروه سایپا در جاده‌های کشور خبر داد.
سه شنبه، 24 اسفند 1395 - 16:18

برگزاری مسابقه سیمولتانه شطرنج با حضور احسان قائم مقامی در سایپا برگزاری مسابقه سیمولتانه شطرنج با حضور احسان قائم مقامی در سایپا
به مناسبت فرارسیدن سالروز تاسیس شرکت سایپا و جشن پنجاه و یکمین سالگرد تاسیس این شرکت، یک دوره مسابقه سیمولتانه شطرنج همگانی بین کارکنان گروه خودروسازی سایپا و با حضور احسان قائم مقامی استاد بزرگ کشور برگزار شد.
سه شنبه، 24 اسفند 1395 - 12:58

شرایط فروش متنوع محصولات مسافربری جدید زامیاد به مناسبت عید نوروز شرایط فروش متنوع محصولات مسافربری جدید زامیاد به مناسبت عید نوروز
شرکت زامیاد در طرح پیش فروش محصولات مسافربری اروپایی خود به مناسبت عید نوروز، مدل های متنوع و تخفیفاتی ویژه برای متقاضیان در نظر گرفته است.
دوشنبه، 23 اسفند 1395 - 15:11

گزارش تصویری آئین افتتاح طرح خدمات و امداد نوروزی گروه خودروسازی سایپا گزارش تصویری آئین افتتاح طرح خدمات و امداد نوروزی گروه خودروسازی سایپا
مراسم آئین افتتاح طرح خدمات و امداد نوروزی گروه خودروسازی سایپا در سال 96 با حضور مدیرعامل گروه سایپا، جمعی از مدیران عامل شرکت های گروه و امداد گران سایپا آغاز شد.
دوشنبه، 23 اسفند 1395 - 14:54

سال 96 سال خدمت رسانی به مشتریان در سایپا است سال 96 سال خدمت رسانی به مشتریان در سایپا است
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از ضرورت ارائه خدمات گسترده و نامحدود در ایام نوروزی به تمامی مردم و مسافران نوروزی توسط امداد خودرو سایپا خبر داد و گفت: ایام تعطیلات نوروز و طرح امداد نوروزی سایپا، صحنه اجرای برنامه ها و طرح های خدماتی در گروه خودروسازی سایپا است.
دوشنبه، 23 اسفند 1395 - 14:38

مدیریت و ساماندهی امور مالی سایپا را نجات داد
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: سایپا با کاهش بدهی های گذشته و افزایش نقدینگی خود، عملکرد خوبی در یکسال اخیر داشته است و در واقع مدیریت و ساماندهی امور مالی، توانست سایپا را نجات دهد.
دوشنبه، 23 اسفند 1395 - 10:48

روند شماره گذاری خودروهای گروه سایپا تا روز پایانی سال ادامه دارد روند شماره گذاری خودروهای گروه سایپا تا روز پایانی سال ادامه دارد
مدیر بازاریابی و فروش گروه خودرو سازی سایپا از ادامه روند شماره گذاری خودروها تا روز پایانی سال خبر داد .
دوشنبه، 23 اسفند 1395 - 10:28

مدیرعامل سایپا یک مدیر تحول گرا است مدیرعامل سایپا یک مدیر تحول گرا است
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: مدیرعامل سایپا در دوره اخیر این شرکت را متحول کرده و بنا به تشخیص رییس مجلس، مدیرعامل سایپا یک مدیر تحول گرا است و انصافا عملکرد ایشان جای تقدیر و تشکر دارد.
یکشنبه، 22 اسفند 1395 - 12:02

استفاده از فناوری های نوین در امداد نوروزی گروه سایپا استفاده از فناوری های نوین در امداد نوروزی گروه سایپا
مدیرعامل سازمان خدمات پس از فروش سایپا از برگزاری طرح امداد نوروزی گروه سایپا از 25 اسفند تا 14 فروردین با تاکید بر افزایش رضایت مشتریان خبر داد.
یکشنبه، 22 اسفند 1395 - 10:21

سایپایدک در جشنواره ملی تولید محتوی الکترونیکی کشوری رتبه برتر را کسب کرد سایپایدک در جشنواره ملی تولید محتوی الکترونیکی کشوری رتبه برتر را کسب کرد
شرکت سایپا یدک در نخستین جشنواره ملی تولید محتوای الکترونیکی با طعم مهارت، موفق به کسب رتبه برترشد.
شنبه، 21 اسفند 1395 - 17:15

استقبال گسترده از طرح جشنواره خدمات بهار در بهار سایپایدک استقبال گسترده از طرح جشنواره خدمات بهار در بهار سایپایدک
در حالی که اجرای طرح جشنواره خدمات بهار در بهار سایپایدک از 20 بهمن آغاز شده و تا پایان سال ادامه دارد، تنوع خدمات ارائه شده با استقبال فراوان مشتریان مواجه شده است.
چهارشنبه، 18 اسفند 1395 - 11:58

صفحه قبل - صفحه بعد
 
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  نسخه موبایل ::  RSS
© سایپا نیوز 1389
info@saipanews.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار