فروش فوري تندر90 آغاز مي‌شود

فروش فوري تندر90 آغاز مي‌شود
قائم مقام معاونت بازاريابي و فروش شركت پارس خودرو گفت: بر اساس برنامه ريزي هاي انجام شده از اين پس 40 درصد توليد تندر90 پارس خودرو به صورت فروش فوري به متقاضيان واگذار مي شود.

به گزارش سايپا نيوز به نقل از روابط عمومي شركت پارس خودرو، حسين روانبد گفت: تاكنون بيشتر خودروهاي اين شركت به صورت پيش فروش در اختيار متقاضيان قرار مي گرفت و از اين پس و بر اساس برنامه ريزي هاي انجام شده در 6 ماهه اخير، شركت پارس خودرو با هدف كنترل قيمت كاذب تندر 90 در بازار، همه ماهه 40درصد محصولات تندر90 توليدي خود را به صورت فروش فوري واگذار مي كند.
وي ادامه داد: شركت پارس خودرو همگام با حفظ و افزايش كيفيت تندر90 توليدي خود و اخذ رتبه هاي بالاي جدول كيفي ترين خودروهاي توليدي كشور، تنوع رنگ را نيز در دستور كار خود قرار داده و با توجه به توافقنامه هاي انجام شده با شريك فرانسوي، از اين پس دو رنگ قرمز روشن متاليك و بژ متاليك نيز به رنگهاي تندر90 توليدي شركت پارس خودرو اضافه شده كه بي شك باعث افزايش تنوع و حق انتخاب مشتريان مي شود.
روانبد افزود: يكي ديگر از روشهاي جديد و كم نظير در سطح خودروسازي كشور كه به جهت رفاه حال مشتريان محترم در شركت پارس خودرو راه اندازي شده و در حال بهره برداري است، سيستم انتخاب رنگ خودروها توسط مشتري پيش از توليد است، به صورتي كه مشتريان مي‌توانند در هنگام ثبت نام در روش پيش فروش، رنگ خودرو مورد نظر خود را سفارش داده و خطوط پيشرفته توليد در شركت پارس خودرو بر اساس نياز مشتريان اقدام به توليد رنگ مورد نظر مشتريان كنند.
قائم مقام معاونت بازاريابي تصريح كرد: فروش محصولات شركت پارس خودرو در بسياري از مدل ها از برنامه جلوتر بوده و در بقيه محصولات نيز تحويل اين خودروها بر اساس زمانبندي اعلام شده در حال اجرا است.

سایر اخبار