اولين جشن 4 هزار نفري خانواده بزرگ سايپا ديزل

اولين جشن 4 هزار نفري خانواده بزرگ سايپا ديزل
سالن وزنه برداري مجموعه ورزشي آزادي در شب عيد سعيد فطر ميزبان همايش و جشن 4000 نفري كاركنان و خانواده بزرگ سايپا ديزل بود.

به گزارش سايپا نيوز حضور حداكثري پرسنل شركت سايپا ديزل و خانواده هاي ايشان در مراسم به حدي بود كه ميزبانان را تا حد بسيار زيادي غافلگير كرد. اين حضور چشمگير از همان ابتداي ساعات پذيرايي از مدعوين به چشم آمد، بطوريكه اولين ميهمانان از ساعت 18 وارد سالن وزنه برداري مجموعه ورزشي آزادي شدند (توضيح اينكه:‌مراسم به صرف افطاري و شام تدارك ديده شده بود )، در حاليكه آغاز مراسم از ساعت 30/20 بود .
نگارنده نيز ساعت حول و حوش 19 بود كه به سالن محل برگزاري مراسم رسيد.  وجود شاخه هاي گل رز كه در بدو ورود به خانواده ها اهداء مي شد، نظر هر بيننده اي را جلب مي كرد.
بعد از ورود به سالن بود كه بلافاصله جهت دريافت پكيج هاي افطاري و شام مراجعه كرديم و پس از دريافت، منتظر آخرين اذان مغرب ماه مبارك رمضان شديم . اين انتظار در حالي بود كه شاهد حضور تدريجي خانواده ها در سالن وزنه برداري مجموعه آزادي بوديم . لحظه لحظه بر جمعيت حاضر در سالن افزوده مي شد تا بالاخره انتظارها به سر آمد و پس از شنيدن صداي اذان مغرب همگي مشغول صرف افطار شديم .
پس از صرف افطاري و شام، در حالي كه سالن محل برگزاري مراسم جاي سوزن انداختن هم نبود، مراسم جشن با تلاوت قرآن كريم توسط مهندس صداقت يكي از پرسنل سايپا ديزل و قاري ممتاز كشورمان آغاز شد. پس از آن بود كه «گروه تواشيح ذكر» با اجراي خود فضاي معنوي به مراسم بخشيد. پس از اجراي تواشيح، فرزاد حسني مجري جوان و تواناي صدا و سيما (كه اجراي مراسم را عهده دار بود)، با معرفي حجت الاسلام حاج آقا طباطبايي به حاضرين در سالن، از ايشان براي حضور در جايگاه دعوت كرد. مدعوين هم در ابتدا در تفكر ايراد سخنراني از سوي ايشان بودند كه برگزاري مراسم طنز توسط حاج آقا طباطبايي ، خانواده ها را حسابي غافلگير كرد، ضمن اينكه برگزاري چند مسابقه شاد توسط وي ، حسابي فضاي سالن را متحول كرد .
اجراي گروه رستاك كه يكي از معروف ترين گروه هاي موسيقي سنتي ايران نيز هست، برنامه ديگر از سري برنامه هاي متنوع در نظر گرفته شده براي جشن خانواده سايپا ديزل بود كه به خوبي به اجرا درآمد.
يكي از چهره هاي آشناي طنز صدا وسيما كسي نبود جز جواد انصافي (كه با برنامه عبدلي و اوستا سال ها در اين عرصه فعاليت كرده است)، كه او هم با برنامه زيباي طنز خود پس از گروه رستاك، شعف دو چنداني به برنامه بخشيد.
بعد از اجراي جواد انصافي، فرزاد حسني به روي صحنه آمد و با نشاط و هيجان خاصي، رويت هلال ماه شوال و فرارسيدن عيد سعيد فطر را اعلام كرد كه به يكباره سالن منفجر و فضا مملو از شادي گرديد.
اين شادي همچنان در سالن ادامه داشت كه فيلم تهيه شده از خطوط توليدي  شركت سايپا ديزل براي حاضران پخش شد، ضمن اينكه از دو تن از پرسنل شركت در ساخت اين تيزر نقش آفريني كرده بودند ، تقدير گرديد .
همچنين امير صالحي يكي از خوانندگان پاپ كشور كه در واحد كنترل كيفيت شركت سايپا ديزل نيز مشغول به فعاليت است، با اجراي دو قطعه بصورت زنده باعث تشويق حاضران در سالن شد.
پس از امير صالحي نيز گروه فرزين با اجراي موسيقي پاپ ، نشاط خاصي به خانواده بزرگ سايپا ديزل بخشيد.
ساعت، 12 نيمه شب را نشان مي داد كه «پنگول» عروسك دوست داشتني بچه هاي ايران زمين به روي سن آمد و خواب را از چهره فرزندان سايپا ديزل پراند، بطوريكه همه بچه ها با ديدن اين گربه بامزه (كه در قالب گروه رنگين كمان به اجراي برنامه پرداخت)، به نزديكي جايگاه آمدند و حسابي خوش گذراندند.
اما اوج مراسم جشن بزرگ خانواده سايپا ديزل زماني بود كه حميد ماهي صفت طنز پرداز اول كشورمان به روي صحنه آمد، هيجان در سالن به حدي بود كه همه با زدن كف و سوت از او پذيرايي كردند ، او هم به اين احساسات مرد