• 18 مهر 1389
  • 00:00
  • شناسه خبر: 10127

برگزاري نمايشگاه پليس با همكاري شركت سايپا كاشان

نمايشگاه پليس با همكاري نيروي انتظامي و حمايت شركت توليد خودرو سايپا كاشان همزمان با هفته ناجا با حضور يگان هاي نظامي و انتظامي، معلونت مبارزه با مواد مخدر منطقه انتظامي استان اصفهان و ارگان هاي شهرستان در فرهنگسراي مهر كاشان برگزار شد.

به گزارش سايپانيوز مهندس ناصر آقامحمدي مديرعامل شركت سايپاكاشان در حاشيه نمايشگاه پليس ضمن قدرداني از زحمات شبانه روزي و بي دريغ نيروي انتظامي گفت: در راستاي اهداف و برنامه هاي فرهنگي سايپا كاشان تلاش ما اين است تا مردم عزيزمان در اين نمايشگاه با عملكرد و وظايف نيروي انتظامي و همچنين راهكارهاي همكاري و تعامل بين مردم، سازمانها و نيروي انتظامي و نيز افزايش آگاهي هاي انتظامي و اجتماعي شهروندان بيشتر آشنا شوند.
وي افزود: تاسيس صنايع و ايجاد شغل در جامعه تاثير زيادي در ابعاد مختلف امنيت اجتماعي و حس خودباوري در جامعه دارد.
مهندس آقامحمدي حمايت معاون استاندار و فرماندار كاشان، نماينده مردم كاشان و آران و بيدگل در مجلس شوراي اسلامي و مجموعه مديريت شهري از سياستهاي اقتصادي دولت براي تشويق سرمايه گذاران در بخش صنعت شهرستان كاشان را حائز اهميت خواند و گفت: با تاسيس شركت سايپا در كاشان 2 هزار و500 نفر از جوانان بومي شهرستان كاشان جذب بازاركارشدند.
مديرعامل سايپاكاشان در ادامه حضور اين شركت در فعاليتهاي فرهنگي ورزشي و مشاركت هاي اجتماعي شهرستان را از جمله سياست هاي اين شركت دانست.