برپايي اولين كلينيك خودرو در چهاردهمين نمايشگاه خودرو تبريز

شركت زامياد محصولات و دستاوردهاي توليدي خود را درچهاردهمين نمايشگاه بين المللي صنعت خودرو و قطعات يدكي آذربايجان شرقي در معرض نمايش قرار داد.

به گزارش سايپانيوز محمود نيك دهقان مدير ارتباطات شركت زامياد با اعلام اين خبر اظهار داشت: شركت زامياد به عنوان يكي از بزرگترين شركت هاي توليد كننده خودروهاي تجاري با هدف معرفي محصولات و دستاوردهاي جديد اين شركت به عنوان يكي از صنايع مهم خودروسازي كشور براي سومين بار درچهاردهمين نمايشگاه بين المللي صنعت خودرو و قطعات يدكي شركت نمود.
وي بيان داشت: در اين دوره از نمايشگاه شركت زامياد با خورودروهاي ميني بوس آذر، وانت ديزل زامياد، وانت دوگانه سوز شوكا، فيات دوبلو مسافري و در بخش خودروهاي سنگين با كاميون كشنده استراليس، كاميون يوروكارگو كمپرسي، كاميون يوروكارگو با كاربري تانكر و حمل كانتينر، كاميون كشنده AT720 و كاميون AD380 حضور پيدا كرده است.
مدير ارتباطات شركت زامياد خاطرنشان كرد: شركت زامياد براي نخستين بار در كشور با دو محصول جديد شوكا نرم تك كابين با موتور ديزل و شوكا نرم دو كابين به همراه فيات دوبلو مسافري اقدام به برپاي  اولين كلينيك خودرو در چهاردهمين نمايشگاه بين المللي صنعت خودرو و قطعات يدكي نمود  كه با استقبال بي نظير از سوي  بازديد كنندگان و متخصصان امر  قرار گرفت.

وي در پايان گفت: غرفه شركت زامياد در فضايي به مساحت 800 مترمربع در محل دائمي نمايشگاههاي بين المللي تبريز در سالن استاد شهريار  استقرار يافته است و از  26 تا 30 دي ماه سال جاري  به مدت پنج روز برپا خواهد بود.

لازم به ذكر است نمايشگاه بين المللي تبريز مبتكر اولين دوره نمايشگاه صنعت خودرو كشور در سال 76 است كه با برگزاري مرتب و سالانه اين نمايشگاه از سيزده سال پيش اين مركز را به عنوان بارزترين مركز جهت برگزاري نمايشگاه خودرو مطرح كرده است كه در اين دوره از نمايشگاه علاوه بر مشاركت گسترده شركتها و توليدكنندگان داخلي، كشورهاي تركيه و چين به صورت مستقيم و نمايندگيهاي برخي ديگر از كشورها حضوردارند.

سایر اخبار