• 02 آبان 1389
  • 00:00
  • شناسه خبر: 10170

اتصال تهران به سايپا كاشان با همكاري سايپا لجستيك

اتصال تهران به سايپا كاشان با همكاري سايپا لجستيك
سايپانيوز: اتصال شركت هاي گروه خودروسازي سايپا با كاشان توسط كريدور ريلي و جاده اي، با همكاري سايپالجستيك ميسر شد.

به گزارش سايپانيوز نشستي با حضور مهندس دارا غزنوي مديرعامل، عطاري عضو هيئت مديره، پرهيزكاري مشاور فني و عمليات، نعمتي فر مشاور ارشد مدير عامل و مهندس ناصر آقا محمدي مديرعامل شركت سايپاكاشان، مهندس شيخ عطار قائم مقام مدير عامل و مهندس شرقي عضو هيئت مديره، در محل كارخانه سايپا كاشان برگزار شد.

بر اساس اين گزارش هدف از اين نشست بررسي وضعيت حمل خودرو با واگن هاي دبل دك از سايت شركت سايپا كاشان و نيز ارسال قطعات منفصله به صورت تجميعي از محل انبار و پايانه شركت سايپا لجستيك از تهران به كارخانه شركت سايپا كاشان و مشاركت در احداث پايانه در سايت شركت سايپا كاشان بود.

بر اين اساس با نصب يك سوزن و ريل فرعي در ايستگاه گز به مسافت تقريبي 1500 متر امكان دسترسي به پايانه و محل تخليه و بارگيري بارانداز در داخل كارخانه فراهم مي شود.

شايان ذكر است طبق توافقات حاصله در سال اول تعداد 100 هزار دستگاه خودرو و در سالهاي بعد تعداد 150 هزار دستگاه در اين مسير جابجا مي شود.

طرفين ابراز اميدواري كردند  با همكاري مديران محترم راه آهن ج. ا. ا. اين پروژه در آينده اي نزديك به مرحله اجراء در آيد.

البته در حال حاضر نيز شركت سايپا لجستيك مسئوليت حمل جاده اي محصولات شركت سايپا كاشان را از شركت هاي سايپا، سايپا پرس، مگا موتور و قالبهاي صنعتي سايپا را بعهده دارد.

سایر اخبار