• 03 آبان 1389
  • 00:00
  • شناسه خبر: 10172

تيبا آماده تحويل به مشتريان است

تيبا آماده تحويل به مشتريان است
سايپانيوز: پس از مدت ها تلاش شبانه روزي و همت والاي متخصصين و كارشناسان گروه خودروسازي سايپا و نيز ممارست پرسنل خدوم اين گروه سرانجام اولين سري خودروي تيبا جهت ارائه به هموطنان عزيز آماده تحويل شد.

به گزارش سايپانيوز اين خودروي زيبا اولين فرزند پيكره گروه خودروسازي سايپا مي باشد كه ماحصل تلاش، مهندسي و طراحي داخلي گروه سايپا و اولين خودروي كاملاً ايراني كشور محسوب مي شود و طي برنامه ريزي انجام گرفته در آينده اي نزديك تحويل آن به مشتريان عزيز آغاز مي گردد.

در اين زمينه مهندس آقامحمدي مديرعامل شركت توليد خودرو سايپا كاشان و مدير پروژه راه اندازي اين خودرو در گفتگويي اختصاصي با خبرنگار سايپانيوز اظهار داشت: اين خودرو كه تمامي استانداردهاي اجباري در آن لحاظ شده است در شرايطي آماده تحويل به هموطنان گرامي است كه داراي كيفيت مطلوب و ايده آل و با امكانات متنوع بوده كه پس از كارگروهي شركت هاي سايپا، سايپا كاشان، مگاموتور، قالب هاي بزرگ صنعتي سايپا، سازه گستر و مركز تحقيقات و نوآوري سايپا به نتيجه رسيده است.

وي افزود: در اين پروژه تلاش شده تا حد امكان حداكثر توقعات و احتياجات خانواده هاي ايراني در اين محصول لحاظ شود و خودرويي زيبا، راحت و مطابق با ذائقه ايراني را در اختيار هموطنان عزيز قرار دهيم.

مديرعامل سايپا كاشان اظهار داشت: اولين سري اين خودرو ها در آينده اي نزديك به هموطنان عزيز تحويل داده خواهد شد و در جاده هاي كشور به تردد در خواهند آمد و تا پايان سال تلاش خواهد شد تمامي تعهدات گروه در خصوص تحويل تيبا به تمامي مشتريان برآورده شود.

آقامحمدي گفت: خودروي كاملاً ايراني تيبا براي گروه خودروسازي سايپا اولين گام در راستاي فرهنگ «تولدي دوباره» و ترويج روحيه نوآوري و پديد آمدن طرح هاي نو و جديد در راستاي سربلندي و ارتقاي صنعت كشور است و براستي مي توان گفت تيبا برگ زريني در صنعت كشور محسوب مي شود كه براي رسيدن آن به سرمنزل مقصود تلاش هاي فراواني صورت گرفته است.

مديرعامل سايپا كاشان ضمن تقدير از نيروي انساني توانمند گروه در همراهي اين پروژه اظهار داشت: تمام تلاش و همت خود را بكار مي گيريم تا اين محصول ارزشمند را روز به روز بهبود و ارتقا بخشيم و در نهايت با همت و كاري مضاعف شاهد حضور اين خودروي كاملاً ايراني در بازار هاي جهاني باشيم و نواي دلنشين صنعت نوآور ايراني در اكثر كشورهاي جهان شنيده شود و بار ديگر توانمندي و پتانسل متخصصان ايراني به تمام جهان اثبات شود.

وي ساماندهي مناسب و هم سو كردن تمام توانايي هاي شركت هاي مختلف گروه را از ديگر عوامل موفقيت اين پروژه برشمرد و افزود: اميدواريم اين خودرو با توجه به كيفيت مطلوب و قيمت مناسب آن و برنامه ريزي هاي صورت گرفته بتواند خواسته هاي هموطنان گرامي را برآورده سازد.

مهندس ناصر آقامحمدي در پايان از تلاش و ممارست كليه مديران و كاركنان خدوم گروه و پرسنل شركت سايپا كاشان  و نيز راهنمايي هاي ارزنده مهندس پوستين دوز مديرعامل محترم گروه در به نتيجه رسيدن اين پروژه تقدير و تشكر كرد.
 

سایر اخبار