آمادگي سايپا براي تامين نياز ناوگان حمل و نقل عمومي

آمادگي سايپا براي تامين نياز ناوگان حمل و نقل عمومي
سايپانيوز: مديرعامل گروه خودروسازي سايپا گفت: در راستاي تحقق اهداف وزارت كشور، سايپا براي تامين رفاه و ظرفيت حوزه حمل و نقل عمومي آمادگي دارد.

به گزارش سايپانيوز مهندس نعمت الله پوستين دوز مدير عامل گروه خودروسازي سايپا در مراسم تحويل 350 دستگاه ميني بوس آذر به سازمان شهرداري ها كه با حضور معاون وزير كشور، مسئولين سازمان شهرداري ها و جمعي از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي در شركت زامياد برگزار شد، با ابراز خرسندي از همكاري با وزارت كشور، گفت: شركت هاي سايپاديزل و زامياد با برخورداري از شبكه خدمات پس از فروش مجهز در سطح كشور، در خدمت سازمان هاي خدمات شهري هستند.
وي تصريح كرد:شركت طراحي و مهندسي ايران كاوه سايپا مامور شده تا در حوزه كاربري ها و تجهيزات مورد نياز استانداري ها، شهرداري ها، فرمانداري ها، دهياري ها و بخشداري ها پاسخ گوي نيازها باشد.
وي تامين خودروهاي آتش نشاني و تجهيز و ارائه خدمات پس از فروش آنان را از ديگر برنامه هاي سايپا براي كمك به سازمان هاي شهري دانست و گفت: گروه خودروسازي سايپا آمادگي دارد تا نياز ناوگان تاكسيراني و اتوبوسراني كشور را نيز مرتفع سازد.
مدير عامل گروه خودروسازي سايپا افزود: ديدگاه سايپا در خصوص توسعه نيازهاي فني و مهندسي تجهيزات خدمات شهري، هم كاربردي و اقتصادي است و هم با هدف ايجاد اشتغال براي افرادي است كه از خودروهاي تجاري استفاده مي كنند.
پوستين دوز با اشاره به اقدامات صورت گرفته در گروه خودروسازي سايپا براي رفع نياز كشور در حوزه خودروهاي تجاري، اظهار داشت: از نمايندگان مجلس به عنوان قانون گذاران تقاضا داريم با وضع قوانين جديد شرايطي را ايجاد كنند كه شركت هاي تجاري به طور مستقيم خودروهاي سنگين را خريداري كرده و در اختيار رانندگان قرار دهند تا هم خدمات پس از فروش و پشتيباني هاي فني و مهندسي بخوبي صورت گيرد و هم امورات شهري دچار مشكل نشود و بستر توسعه صنعت خودروهاي تجاري كشور شكل گرفته و در پي آن، كشورمان به يك تجاري ساز درجه اول در دنيا تبديل شود.
وي در خاتمه تاكيد كرد: اميدواريم وزارت كشور، وزارت راه و ترابري، وزارت صنايع و معادن، نمايندگان محترم مجلس و مجموعه خودروسازان در آستانه هدفمندسازي يارانه ها با هماهنگي با يكديگر موجب بهره مندي حداكثري مردم از اين طرح شوند.

سایر اخبار