• 22 دی 1389
  • 00:00
  • شناسه خبر: 10404

پيشنهاد انتقال علي كريمي به سايپا

باشگاه سايپا خواهان به خدمت گرفتن علي كريمي هافبك پيشين تيم فوتبال استيل آذين شد.

به گزارش سايپانيوز به نقل از مهر، به دنبال جدايي توافقي علي كريمي از باشگاه استيل آذين كه يكشنبه گذشته انجام شد، باشگاه سايپا درخواست رسمي را براي به خدمت گرفتن اين بازيكن سرشناس مطرح كرد.

برهمين اساس محمد مايلي كهن سرمربي سايپا در تماس تلفني با علي كريمي از حضور اين بازيكن در تيم سايپا در نيم فصل دوم مسابقات ليگ برتر استقبال كرد و پيشنهاد رسمي باشگاه متبوعش را با وي در ميان گذاشت.

در اين تماس تلفني علي كريمي ضمن تشكر از ابراز محبت باشگاه سايپا و محمد مايلي كهن عنوان كرده كه به دليل مقررات ليگ برتر امكان اين انتقال فراهم نيست و در غير اين صورت علاقمند به همكاري با نارنجي پوشان كرجي بوده است.

محمد مايلي كهن در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تاييد اين خبر اظهار داشت: علي كريمي با وجود اينكه فصل ناموفقي را در استيل آذين سپري كرده اما همچنان بازيكن تاثيرگذاري است و اعتقاد دارم در صورتي كه او آماده باشد هنوز از قابليت‌هاي تكنيكي‌اش مثالزدني و كارساز است. از همين رو پيشنهاد انتقال او را به تيم سايپا مطرح كردم اما گويا قوانين ليگ برتر اجازه چنين نقل و انتقالي را بين دو تيم ليگ برتري نمي دهد.

سرمربي تيم سايپا تصريح كرد: با توجه به وجود مقررات داخلي تصور مي كنم علي كريمي تنها مي تواند به يكي از چهار تيم استقلال، پرسپوليس، سپاهان و ذوب آهن منتقل شود تا در مسابقات فصل جاري ليگ قهرمانان آسيا اين تيم‌ها را همراهي كند.