• 15 شهریور 1390
  • 00:00
  • شناسه خبر: 10731

گروه خودروسازي سايپا در بهترين شرايط خود قرار دارد

گروه خودروسازي سايپا در بهترين شرايط خود قرار دارد
سايپانيوز: مدير عامل گروه خودروسازي سايپا با اشاره به روند رو به رشد فعاليت هاي گروه در تمامي زمينه ها گفت: سايپا با داشتن مديران خدوم و كاركنان پرتلاش و متخصص در بهترين شرايط خود به سر مي برد.

به گزارش سايپانيوز مهندس نعمت الله پوستين دوز در مراسم معارفه مدير عامل جديد شركت سايپايدك ضمن اعلام مسئوليت جديد مهندس عموزاده به عنوان مدير عامل شركت بن رو اظهار داشت: با حضور بن رو به عنوان يك برند جديد و داراي فناوري بسيار مدرن و ظرفيتي به ميزان 150 هزار دستگاه يك فرصت جديد براي گروه خودروسازي سايپا ايجاد شده و با اضافه شدن اين برند به سبد محصولات گروه قطعا كسب و كار شبكه گسترده تر و رو به رشد تر خواهد بود.
وي گفت: سال 89 سال فروش و خدمات پس از فروش بود و ديديم كه با توانمندي هاي مهندس عموزاده اقدامات بزرگي در آن جا پايه گذاري شد و سيستم هاي نويني در عرصه فروش و خدمات پس از فروش به وجود آمد و با ايجاد تحول در زمينه فروش امروز شاهد موفقيت سايپا در اين عرصه هستيم.
پوستين دوز با اشاره به خريد سهام شركت رنوپارس خاطر نشان كرد: با خريد سهام شركت رنوپارس ظرفيت توليد خودروي تندر 90 از 100 دستگاه به بيش از 300 دستگاه افزايش يافته و اين حاكي از يك موفقيت بزرگ براي گروه خودروسازي سايپا است.
وي در خصوص اقدامات صورت گرفته در زمينه سهام نيز تاكيد كرد: اولين مجمع پس از خصوصي سازي با رضايت حداكثري سهام داران برگزار شد و اين نشان دهنده موفقيت سايپا در اين حوزه است.
وي ضمن تمجيد از مديران ارشد، كاركنان و كارگران گروه خودروسازي سايپا تصريح كرد: مهم ترين مزيت گروه خودروسازي سايپا در حال حاضر كاركنان و نيروي انساني شاغل در آن است كه مي توان گفت جزو متخصصين و از بهترين هاي صنعت خودرو هستند.
پوستين دوز با اشاره به انتخاب مهندس گرمان به عنوان مدير عامل جديد شركت سايپايدك اظهار داشت: مهندس گرمان به عنوان يك مدير اجرايي قوي و فردي توانمند، متعهد و متخصص در حوزه هاي مربوط به صنعت خودرو و كسي كه با سابقه بيش از دو دهه در اين زمينه فعاليت داشته مي تواند در مجموعه خدمات پس از فروش تحولات چشمگيري را پايه گذاري كند.
وي افزود: در راستاي افزايش رضايت مشتريان گروه خودروسازي سايپا و گسترش شبكه خدمات پس از فروش تسري كارت نارنجي و پلت فرم نرم افزاري آن بايد به عنوان مهم ترين فعاليت در دستور كار شركت سايپايدك قرار گيرد.
مدير عامل گروه خودروسازي سايپا در خاتمه تاكيد كرد: الطاف خداوندي و تخصص و همدلي مديران و كاركنان موجب شده گروه سايپا با حركت رو به جلوي خود در مسير خلاقيت و نوآوري به موفقيت هاي بزرگي دست يابد.