• 17 شهریور 1390
  • 00:00
  • شناسه خبر: 10738

احداث مدرسه در مناطق محروم توسط گروه خودروسازي سايپا

سايپانيوز: گروه خودروسازي سايپا در راستاي مسئوليت هاي اجتماعي و كمك به هموطنان نيازمند و همزمان با فرارسيدن اول مهر و آغاز سال جديد تحصيلي در مناطق محروم كشور دو باب مدرسه افتتاح مي كند.

به گزارش سايپانيوز گروه خودروسازي سايپا در چهارچوب مسئوليت هاي اجتماعي خود كمك به هموطنان نيازمند و فعاليت هاي حمايتي را در برنامه هاي خود دارد .

بر اساس اين گزارش در اين راستا ساخت  مدرسه، آزادي زندانيان غيربزه كار و نيازمند، تامين جهيزيه زوج هاي جوان نيازمند، تامين هزينه درمان محرومين و فقرا، تعمير مسكن نيازمندان، توزيع ارزاق بين مستمندان از فعاليتهايي است كه با يك برنامه مدون انجام مي پذيرد. 
همچنين دو باب مدرسه با سرمايه گذاري گروه سايپا در روستاي طلوبين از توابع شهرستان ميامي در استان سمنان و روستاي قلقاتي از توابع شهرستان ايجرود در استان زنجان همزمان با آغاز سال تحصيلي جديد به بهره برداري خواهد رسيد . 
گروه خودروسازي سايپا  از سال 1383 با تاسيس موسسه خيريه نيك انديشان رمضان فعاليت خود را در زمينه مسئوليت هاي اجتماعي گروه آغاز كرده است و تاكنون فعاليت هاي زيادي در امر مدرسه سازي در مناطق محروم كشور انجام داده و سه پروژه ديگر را  نيز در مناطق محروم كشور در دست ساخت دارد.

گفتني است سرمايه اين موسسه خيريه توسط شركتهاي گروه خودروسازي سايپا تامين مي شود.

سایر اخبار