عرضه خودروي پيكاپ پول رسان توسط شركت پارس خودرو

سايپانيوز: با توجه به استقبال مردم از خودروي پيكاپ به عنوان با كيفيت ترين وانت كشور شركت پارس خودرو توليد پيكاپ جديد ويژه حمل پول را آغاز كرد

به گزارش سايپانيوز خودروي پيكاپ امكانات ايمني و فني بالايي داشته و توسط مهندسان و متخصصان ايراني با تكنولوژي روز دنيا توليد مي شود. بر همين اساس شركت پارس خودرو براي خدمت رساني به سازمان هايي مانند بانك ها كه به خودروي باري ايمن و با كيفيت نياز دارند، اقدام به توليد «وانت پيكاپ پول رسان» كرده است.

بر اساس اين گزارش در حال حاضر اين خودرو با كيفيت ترين وانت بار كشور براساس اعلام نتايج كيفي سازمان بازرسي كيفيت و استاندارد ايران محسوب مي شود و از آن جايي كه خودروهاي ويژه حمل پول بايد از ايمني و قدرت بالايي برخوردار باشند، شركت پارس خودرو با توجه به امكانات و تجهيزات ويژه خودروي پيكاپ و با تغيير در ظاهر اين خودرو و نصب اتاقي ايمن كه استحكام بدنه قوي دارد، خودروي پيكاپ پول رسان را توليد و به سازمان ها و نهادهاي دولتي و خصوصي متقاضي اين خودرو عرضه مي كند.

گفتني است اين خودرو علاوه بر دارا بودن امكانات و تجهيزاتي از قبيل ترمز ABS، دو كيسه هوا ( Air Bag) و موتور قدرتمند، آزمون هاي امنيتي و حفاظتي را نيز با موفقيت گذرانده است.

 

 

سایر اخبار