پارس خودرو باكيفيت ترين خودروساز كشور است

سايپانيوز: معاون استاندار البرز در اولين نمايشگاه تخصصي خودرو و صنايع وابسته البرز از شركت پارس خودرو به عنوان كيفي ترين خودروساز كشور از گروه خودروسازي سايپا تقدير كرد.

به گزارش سايپانيوز، امير يزدي – معاون استاندار البرز در مراسم افتتاحيه اولين نمايشگاه تخصصي خودرو و صنايع وابسته استان البرز با حضور در غرفه شركت پارس خودرو از گروه خودروسازي سايپا گفت: شركت پارس خودرو به عنوان اولين شركت خودروسازي در خاورميانه توليد كننده باكيفيت ترين خودروها در كشور است.
وي درباره محصولات توليدي شركت پارس خودرو افزود: خودروي تينا شركت پارس خودرو با كيفيت ترين خودروي توليدي در كشور بوده و در توليد اين خودرو تكنولوژي روز دنيا به كار گرفته شده است.
همچنين نماينده مردم البرز در مجلس شوراي اسلامي شركت پارس خودرو را باكيفيت ترين خودروساز كشور دانست.
فاطمه آجورلو با حضور در غرفه شركت پارس خودرو گفت: شركت پارس خودرو با توليد باكيفيت ترين خودروهاي كشور جايگاه ويژه اي در بازار خودرو دارد.
وي با اشاره به توليد خودروهاي باكيفيت و مدرن توسط خودروسازان داخلي افزود: شركت پارس خودرو با درك اين مهم همواره خودروهايي در شأن مردم عزيز كشورمان توليد و به بازار عرضه مي كند.
نماينده مردم البرز در مجلس شوراي اسلامي با تاكيد بر برگزاري مناسب اين نمايشگاه در استان البرز، تصريح كرد: هر نمايشگاهي فضايي براي نمايش ظرفيت و توانمندي هاي شركت هاي حاضر در آن است و اين نمايشگاه نيز به خوبي توانسته ويژگي هاي منحصر به فرد شركت كنندگان خود را به نمايش بگذارد.

سایر اخبار