• 16 مهر 1390
  • 00:00
  • شناسه خبر: 10786

جشنواره قرآني گروه خودروسازي سايپا به كار خود پايان داد

سايپانيوز: دومين جشنواره قرآني گروه خودروسازي سايپا با معرفي نفرات برگزيده و اهداي جوايز به برگزيدگان به كار خود پايان داد.

 به گزارش سايپانيوز در اين جشنواره 7500 نفر از خانواده هاي كاركنان گروه خودروسازي سايپا در 10 رشته و پنج رده سني با همكاري اساتيد بين المللي قرآني در موضوعات مختلف به رقابت پرداختند.
بر اساس اين گزارش شركت كنندگان در رشته هاي حضوري حفظ، قرائت، ترتيل، اذان ونماز و رشته هاي غير حضوري شعر، خوشنويسي، نقاشي، مفاهيم و جدول با هم به رقابت پرداختند.
برگزاري كلاس هاي آموزشي در سطوح مختلف جهت شناسايي و آموزش پرسنل و ظرفيت هاي گروه خودروسازي سايپا با هدف برگزاري يك جشنواره قرآني در حوزه صنعت در آينده نزديك از ديگر برنامه هاي اين جشنواره بوده است. 
نشر و گسترش ابعاد معنوي قرآن در حوزه هاي صنعتي با هدف بهره گيري از قرآن جهت  ايجاد زمينه بالندگي محيط كار، افزايش تعهد كاري، خلاقيت و نوآوري و توجه روزافزون به انجام فرايض ديني از مهم ترين اهداف برگزاري اين جشنواره ذكر شده است.
گفتني است مراسم اختتاميه دومين جشواره قرآني گروه خودروسازي سايپا با اهدا جوايز به 400 نفر از برگزيدگان به  كار خود پايان داد.

سایر اخبار