كيفيت كاميون توليدي ايران با نمونه توليدي شركت ولوو برابري مي كند

كيفيت كاميون توليدي ايران با نمونه توليدي شركت ولوو برابري مي كند
سايپانيوز: مدير عامل شركت سايپا ديزل گفت:‌ مدير منطقه اي ولوو اعلام كرده خودروهاي توليدي سايپا ديزل از لحاظ كيفيت نمراتي معادل و بلكه بهتر از نمونه شركت CBU شركت ولو سوئد را دارند.
به گزارش سايپانيوز محمد شيخ الاسلامي در جمع نمايندگان فروش و خدمات پس از فروش سايپا ديزل با اعلام اين خبر افزود: ‌در اين خصوص صحبتهايي نيز انجام شده و مقرر است شركت ولوو در زمينه تعادل كيفي خودروهاي توليدي سايپا ديزل و نمونه توليد شده در سوئد گواهينامه رسمي صادر شود.
وي در ادامه با اشاره به تقويت و گسترش خدمات پس از فروش محصولات سايپا ديزل تاكيد كرد: با توجه به اينكه هر شركت در فروش محصول تنها يكبار با مشتري ارتباط دارد ، ولي در حوزه خدمات پس از فروش ممكن است چندين سال با مشتري ارتباط برقرار نمايد لذا تقويت اين حوزه از اصول كاري شركت سايپا ديزل بوده كه برنامه هاي مناسبي نيز در اين خصوص تدوين شده است .
مدير عامل شركت سايپا ديزل با تاكيد بر افزايش سهم فروش از طريق نمايندگي ياد آور شد : در سال 90، سهم فروش نمايندگي هاي فروش سايپا ديزل از 79% در مدت مشابه سال گذشته به 92 درصد افزايش يافته و سعيمان بر اين است تا در آينده اي نزديك كليه فعاليتهاي مربوط به عمليات فروش و بازاريابي و حتي تحويل محصول را به نمايندگي هاي فروش بسپاريم .
شيخ الاسلامي با انتقاد از روند كند حركتي فروش اينترنتي محصولات ، خواهان افزايش جهش وار سهم اين نوع فروش شد و گفت: در سال آينده بايد فروش اينترنتي به عنوان يكي از اولويت هاي نمايندگي هاي فروش سايپا ديزل مدنظر قرار گيرد.

سایر اخبار