برنامه توليد 70 هزار دستگاه خودرو در زامياد سايپا

برنامه توليد 70 هزار دستگاه خودرو در زامياد سايپا
سايپانيوز: قائم مقام شركت زامياد گفت:شركت زامياد درسال جاري 70 هزار دستگاه خودرو توليد مي كند .

قائم مقام شركت زامياد ، از برنامه توليد 70 هزار دستگاه  خودرو در سال جاري خبر داد  و گفت : ميزان توليد شركت زامياد در سال گذشته حدود 57 هزار دستگاه بود كه با توجه به برنامه افزايش توليد اين رقم در سال جاري به 70 هزار دستگاه خواهد رسيد.
مجيد يحيايي در نشست خبري كه با حضور اعضاي هيات مديره و جمعي از نمايندگي هاي فروش اين شركت برگزار شد ، با اعلام اين خبر افزود : مهمترين برنامه سال جاري شركت زامياد تلاش در جهت افزايش توليد خواهد بود كه در اين راستا       تا كنون در حوزه تامين و ساخت قطعات  واستانداردها ، شركت زامياد عملكرد خوبي داشته است.
وي در ادامه افزود : در سال جاري 3 استاندارد به استانداردهاي سال 90 خودروي وانت نيسان اضافه مي شود  و نصب فرمان دوتكه تلسكوپي و تاخوگراف و همچنين محدود كننده سرعت، 3 استاندارد اجباري سال 91 وانت نيسان است .
وي ضمن تاكيد بر اينكه هم اكنون كليه الزامات استانداردي در توليد وانت نيسان رعايت مي شود ، به مزيتهاي موتورهاي ديزلي پرداخت و گفت : به جهت مزيت هايي كه سوخت ديزل در كاهش مصرف به همراه دارد عمده توليد شركت زامياد      بر روي موتور ديزل است چرا كه بازار وانت ديزل زامياد بيش از محصولات بنزيني و دوگانه سوز با استقبال روبرو شده است..
قائم مقام توليد و تامين شركت زامياد همچنين از ساخت نمونه آزمايشي موتور با استاندارد يورو 4 خبر داد و گفت : هم اكنون نمونه موتور يورو 4 در كارخانه زامياد توليد و در حال انجام تست است تا بر اساس الزامي كه در توليد استاندارد يورو 4 وجو دارد پيش ازمهلت تعيين شده اين اقدام را انجام دهيم البته اين مسئله بستگي به عرضه سوخت يورو 4 قبل اززمان تعيين شده دارد به همين جهت در حال حاضر محصولات شركت با استاندارد يورو 3 توليد و عرضه مي شوند.