"كاوه" با تصويري جديد به تبريز رفت

"كاوه" با تصويري جديد به تبريز رفت
سايپانيوز: سايپا ديزل با هدف ارائه تصويري توانمند از يك خودروساز معتبر در نمايشگاه بين المللي تبريز، آخرين دستاوردهاي خود را به نمايش گذاشت.

به گزارش سايپانيوز اين شركت به عنوان باكيفيت?ترين توليدكننده خودروهاي تجاري در كشور به همراه 10 نمايندگي فروش و خدمات پس از فروش خود در استان?هاي آذربايجان شرقي و غربي و اردبيل و در فضايي بالغ بر 1000 متر?، حضوري فعال و چشمگير در اين نمايشگاه داشت.
اين گزارش حاكيست شركت سايپا ديزل در حاشيه برگزاري اين نمايشگاه، كلينيك تخصصي كاميون كاوه را با هدف معرفي اين محصول و با حضور متخصصين حوزه خودروهاي تجاري، مديران استاني و همچنين ساير علاقه مندان برگزار كرد.
يكي از جالب ترين بخش هاي اين كلينيك تخصصي، تست فني و عملي كاميون كاوه توسط علاقه مندان بود كه در محوطه اي مخصوص در نمايشگاه تبريز برگزار و با استقبال پرشور بازديدكنندگان روبرو شد.
گفتني است؛ «كلينيك محصول» از جمله روش هاي جديد پژوهش بازار است كه تصوير جامعي از وضعيت يك محصول جديد در مقايسه با رقباي موجود در بازار ارايه مي دهد.
شايان ذكر است، علاوه بر كاميون كاوه، پنج محصول ديگر شركت سايپاديزل شامل: كاميون?هاي كشنده البرز، كاميون R270، كاميون R160 وكاميونت الوند نيز در اين نمايشگاه در معرض ديد عموم قرار داده شد.
شانزدهمين نمايشگاه بين المللي خودرو تبريز از 26 تا 30 مهرماه در محل دائمي نمايشگاه تبريز برگزار شد.

سایر اخبار