سهم 60 درصدي شركت سايپا ديزل در بازار كاميون كشنده

سهم 60 درصدي شركت سايپا ديزل در بازار كاميون كشنده
سايپانيوز: معاون بازاريابي و فروش شركت سايپا ديزل گفت: اين شركت همچنان با توليد و ارائه محصولات جديد در رده كاميون هاي كشنده، 60 درصد سهم بازار اين نوع خودروها را در كشور در اختيار دارد .

به گزارش سايپانيوز به نقل از ارتباطات شركت سايپا ديزل، مهيار عسگريان در همايش تخصصي معرفي محصولات جديد شركت سايپا ديزل با يادآوري قدمت و توان توليدي بالاي اين شركت در عرضه انواع كاميون هاي كشنده تاكيد كرد: در سالهاي اخير شركت سايپا ديزل با توليد انواع كاميون هاي سنگين و فوق سنگين FH، FH16، FM كشنده و البرز، بازار اين نوع خودروها را در اختيار داشته است، ضمن اينكه با طراحي و توليد محصولات جديد در اين دوره، قصد افزايش سهم بازار خود را خواهيم داشت.
وي در ادامه با اشاره به توليد كاميون جديد شركت سايپا ديزل، با نام «كاوه» خاطر نشان كرد: اين محصول به عنوان اولين كاميون با نگاه بومي سازي در كشور در رده هاي كشنده، باري و كمپرسي در بازار عرضه خواهد شد و داراي موتور پر قدرت 420 اسب بخار با تكنولوژي شركت رنو فرانسه ، سيستم سوخت رساني common rail ، گيربكس 16 دنده نسل روز ZF و جعبه فرمان ZF است و پيش بيني مي شود با توجه به مزيت هاي فراوان نسبت به سايررقبا و بدنه بسيار زيبا و نيز قيمت مناسب، به زودي به يكي ازپر فروش ترين كاميون هاي كشور تبديل گردد.
گفتني است ، همايش تخصصي معرفي كاميون هاي كاوه و البرز D375 با هدف ارائه و شناساندن نقاط قوت و تكنولوژي بكار رفته در اين محصولات با حضور جمع كثيري از مشتريان شركت سايپا ديزل در محل اين شركت برگزار شد.
در اين همايش همچنين، مدير عامل شركت سايپا ديزل در سخناني كوتاه، با اشاره به اينكه امروزه دنياي كسب و كار بر پايه مشتي مداري و رضايت مشتري استوار است تاكيد كرد: ‌ارائه و گسترش خدمات به مشتريان بدون توجه به اين اصول غير ممكن و دور از دسترس است .
علي اصغر يقيني، همايش و كلينيك هاي تخصصي معرفي خودروهاي جديد شركت سايپا ديزل را آغاز راه ارتباط دو سويه اين شركت با مشتريان خود دانست و گفت: ‌در اين گونه همايش ها فرصتي براي مشتريان فراهم مي شود تا برخي نكات مدنظر و حتي پيشنهادات فني خود را براي ادامه توليد محصول در اختيار شركت توليد كننده قرار دهند .