زامياد تعداد محدودي خودروي سنگين اروپايي پيش فروش مي كند

زامياد تعداد محدودي خودروي سنگين اروپايي پيش فروش مي كند
سايپانيوز: شركت زامياد از پيش فروش تعداد محدودي انواع خودروهاي سنگين در آينده اي نزديك خبر داد.

به گزارش سايپانيوز به نقل از روابط عمومي شركت زامياد،  حميد تركي مدير بازاريابي اين شركت اظهار داشت، با تلاش شركت زامياد و عليرغم محدوديتهاي موجود تعداد محدودي اقلام منفصله خودروهاي سنگين ايويكو كه در حال ورود به كشور مي باشد  توليد و به زودي به بازار عرضه مي گردد. 
وي با يادآوري سابقه  20 ساله همكاري زامياد با ايويكو در ايران افزود : محصولات ايويكو كه توسط زامياد توليد و عرضه مي شوند سابقه بسيار خوبي از لحاظ كيفيت ، دوام و قدرت دارند و متقاضيان بسياري اعم از شركتها ، سازمانها و مشتريان حقيقي براي اين محصول وجود دارد.
 تركي با اشاره به كمبود محصولات اروپايي در بازار و تقاضايي كه براي اين محصولات وجود دارد اظهار اميدواري اين خودروها كه كشنده و شاسي باري و ميكسر هستند و سابقه بسيار خوبي نيز در عرصه حمل و نقل كشور دارند بتوانند پاسخگويي بخشي از اين تقاضاي بازار باشند .
مدير بازار يابي زامياد در پايان بر عزم راسخ زامياد در گسترش فعاليتهاي خود در عرضه خودروهاي تجاري تاكيد كرد و افزود  اين شركت عليرغم فشارها ومحدوديتهاي موجود، روند رو به رشد خود را متوقف نكرده و برنامه هاي توسعه اي بسياري را  اجرا نموده است به طوريكه  بازارخودروهاي تجاري كشور به زودي شاهد ورود محصولات جديد و متنوع اين شركت در بخشهاي مختلف بازار خواهد بود كه جزئيات آن در آينده نزديك منتشر مي شود.