كيفيت و خدمات پس از فروش مناسب ، عاملي موثر در استقبال از محصولات پارس خودرو

كيفيت و خدمات پس از فروش مناسب ، عاملي موثر در استقبال از محصولات پارس خودرو
سايپانيوز: عضو كميسيون اقتصادي مجلس شوراي اسلامي گفت: در سالهاي اخير برخي از شركت هاي خودروساز همچون پارس خودرو در جهت كيفيت خدمات پس از فروش عملكرد مناسبي را داشته اند به طوري كه در راستاي توجه به اين حوزه توانسته اند رضايت نسبي مشتريان را كسب كنند.

به گزارش اطلاع رساني سايپا به نقل از روابط عمومي پارس خودرو، رحيم زارع با توجه به برتري كيفي محصولات پارس خودرو در جدول ارزيابي كيفي خودروهاي داخلي، مديريت قوي و كارآمد را دليل عمده برتري كيفي محصولات شركت پارس خودرو عنوان كرد و افزود : حضور مديران توانمند و كاركنان متعهد در شركت پارس خودرو قطعا در توليد محصولات با كيفيت و افزايش رضايت مشتريان تاثير گذار بوده است .
وي همچنين با اشاره به افزايش رضايت مشتريان از محصولات پارس خودرو، خاطر نشان كرد: بر اساس آمار و اطلاعات تاكنون اكثر خريداران محصولات پارس خودرو، از توليدات اين شركت رضايت كامل داشته اند كه اين امر قطعا به جهت كيفيت بالاي محصولات اين شركت است.
وي در ادامه به تاثير تيراژ توليد و نوع خدمات پس از فروش در كيفيت و افزايش رضايتمندي محصولات توليدي شركتها پرداخت و گفت: ارائه خدمات پس از فروش مناسب، افزايش گارانتي و عرضه قطعات با كيفيت مسلما در ديدگاه مشتريان و افزايش استقبال از محصولات پارس خودرو موثر بوده است.
وي تصريح كرد: قطعا موفقيت يك شركت در توليد و عرضه محصولات با كيفيت در اعمال سيستم مديريت صحيح و كارآمد و همچنين استفاده از تكنولوژي و فناوري هاي روز دنيا است.