محصولات پارس خودرو مطابق با استانداردهاي زيست محيطي است

محصولات پارس خودرو مطابق با استانداردهاي زيست محيطي است
عضو كميسيون صنايع و معادن مجلس شوراي اسلامي ميزان مصرف سوخت و مطابقت محصولات شركت پارس خودرو با استانداردهاي زيست محيطي را از مهمترين ويژگي هاي توليدات اين شركت عنوان كرد.

به گزارش روابط عمومي شركت پارس خودرو، ا... وردي دهقاني با بيان اين نكته كه برتري كيفي خودروها در نوع طراحي ، امنيت و راندمان بالاي آنهاست، گفت: معمولا كيفيت خودروها بستگي به مدل و نوع طراحي ، امنيت و راندمان و قيمت خودروها دارد.
وي به  دلايل برتري برخي توليدات داخلي  نسبت به ساير خودروها  پرداخت و افزود: برتري كيفي و رضايتمندي مشتريان از محصولاتي مانند محصولات پارس خودرو به مديريت صحيح، حضور كارشناسان و متخصصان در اين شركت خودروساز بر مي گردد كه مي توانند خودرويي را توليد و عرضه كنند كه از كيفيت و ايمني بالاتري برخوردار بوده  و رضايت مشتريان را به همراه داشته باشد.
وي موفقيت يك شركت خودروساز را در توليد و عرضه محصولات با كيفيت ، اعمال سيستم مديريت صحيح و كارآمد، استفاده از تكنولوژي و فناوري هاي روز دنيا دانست و گفت: مسلما توجه به جدول ارزيابي كيفي خودروها كه هر ماهه توسط شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران  منتشر مي شود مي تواند بيانگر سطح كيفي محصولات گروه خودرويي توليد داخل باشد.
عضو كميسيون صنايع و معادن مجلس شوراي اسلامي تاكيد كرد: امروز با توجه به اهميت مشتريان نسبت به رفاه و آسايش و امنيت در خريد محصولات خودرويي ، شركتها بايد بهترين محصول با بهترين خدمات و كمترين هزينه را در اختيار مشتريان قرار دهند.
نماينده ورزقان در خانه ملت در ادامه بر لزوم رعايت اصل مشتري مداري در صنعت خودروسازي اشاره كرد و افزود: چنانچه خودروسازان اصول مشتري مداري و افزايش سطح رضايتمندي مشتريان را مورد توجه قرار دهند بي شك ميزان استقبال مشتريان از خريد خودروهاي خارجي كاسته خواهد شد.
دهقاني همچنين رعايت استانداردهاي بين المللي در توليد  و رشد صادرات را از مزيت هاي شركت پارس خودرو دانست و گفت : رشد بالاي صادرات  و دست يابي به الزامات و استانداردهاي بين المللي آلايندگي يورو4 ، از مزيت هاي محصولات شركت پارس خودرو است.