درخشش پارس تندر در اولين حضور در جدول كيفي ترين ها

درخشش پارس تندر در اولين حضور در جدول كيفي ترين ها
سايپانيوز: خودروي پارس تندر شركت پارس خودرو با درخشش در جدول كيفي ترين ها در اولين حضور خود در ارزشيابي شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران در جايگاه برترين ها قرار گرفت.

به گزارش اطلاع رساني سايپا به نقل از روابط عمومي شركت پارس خودرو، در آخرين ارزشيابي شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران منتهي به هفته 13، خودروي پارس تندر براي اولين بار حضور يافت و با كسب امتياز خيلي خوب در جايگاه سوم باكيفيت ترين خوردوهاي توليدي در كشور قرار گرفت. شايان ذكر است؛ خودروهاي تيانا، مگان و تندر 90 اين شركت نيز به ترتيب جايگاه هاي اول، دوم و چهارم اين جدول را به خود اختصاص دادند و بدين ترتيب چهار رتبه اول اين جدول به تصاحب شركت پارس خودرو درآمد.
بنابراين گزارش، خودروي پارس تندر، فيس ليفت خودروي تندر 90 (تندر 90 تغيير شكل يافته) است كه با تغييرات ظاهري در عقب همراه است.
شركت پارس خودرو به منظور حفظ و ارتقاي رضايت مشتريان عزيز خود به عنوان سرمايه هاي اصلي اين شركت، احترام به نظرات و سلايق آنها را در اولويت برنامه هاي خود قرار داده و بر همين اساس با ايجاد تنوع درتوليد و عرضه محصولات جديدي همچون پارس تندر، ريچ و كولئوس، بالاترين ميزان رضايتمندي مشتريان را  در بازار خودروي كشور دارد.