پارس تندر همچنان پيشتاز كيفي ترين ها

پارس تندر همچنان پيشتاز كيفي ترين ها
سايپا نيوز: شركت پارس خودرو با توليد باكيفيت ترين خودروهاي توليدي كشور رتبه هاي برتر جدول كيفي ترين خودروها را به خود اختصاص داد.

به گزارش اطلاع رساني سايپا، براساس آخرين گزارش ارزشيابي كيفي خودروهاي توليدي در كشور در هفته 15 امسال، خودروي پارس تندر اين شركت كه از ابتداي ورود به اين جدول در جايگاه برترين ها قرار داشته است، در اين هفته نيز با كسب امتياز خيلي خوب در رتبه سوم قرار گرفت.
شركت پارس خودرو با تكيه بر دانش مهندسان و متخصصان و تلاش كاركنانش توانسته است خودروي پارس تندر (تغيير شكل يافته خودروي تندر90) را جهت پاسخگويي به سلايق و نياز مشتريان خود با بالاترين سطح كيفي به بازار كشور عرضه كند.
بنابراين گزارش، خودروي تيانا شركت پارس خودرو نيز همچنان صدرنشين بلامنازع اين جدول است و جايگاه دوم و چهارم آن نيز به خودروهاي مگان و تندر 90 اختصاص دارد تا شركت پارس خودرو همانند هميشه با توليد اولين ها، پيشرو در كيفيت باشد.
گفتني است؛ شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران خودروهاي توليدي در كشور براساس نه معيار (فنربندي، تعليق و فرمان)، (موتور و انتقال قدرت)، (ترمز)، (تجهيزات الكتريكي)، (تزئينات)، (صداهاي غيرعادي)، (بدنه)، (نفوذ آب) و (رنگ) ارزشيابي مي كند.