مهمترين هدف شركت رنا ،افزايش وفاداري مشتريان به محصولات سايپا ديزل

مهمترين هدف شركت رنا ،افزايش وفاداري مشتريان به محصولات سايپا ديزل
سايپا نيوز: مدير عامل شركت خدمات فني رنا پس از كسب عنوان برترين ارائه دهنده خدمات پس از فروش خودروهاي تجاري كشور توجه به مقوله مشتري مداري، نوين سازي فرآيندهاي خدماتي و نگاه ويژه به نيروي انساني را از عوامل مؤثر در كسب اين موفقيت دانست.

به گزارش اطلاع رساني سايپا به نقل از  ارتباطات شركت سايپاديزل، مهندس مهيار عسگريان در گفتگويي ضمن بيان مطلب فوق افزود: در گذشته اي نه چندان دور، نگاه شركت ها به مقوله خدمات پس از فروش خودروهاي سنگين «گاراژي» بود كه خوشبختانه در چند سال اخير سيستم گاراژي جاي خود را به سيستم هاي نوين ارائه خدمات و مقوله مشتري مداري داده كه ارزيابي سالانه شركت هاي ارائه دهنده خدمات پس از فروش خودروهاي سنگين از سوي شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران نيز گواه اين امر است .
مدير عامل شركت رنا در ادامه با اشاره به رشد كم سابقه شركتهاي خدمات پس از فروش خودروهاي سنگين ارزيابي شونده در سال گذشته خاطرنشان كرد: در سال 1391 ، 20 شركت خدماتي مورد ارزيابي شركت بازرسي كيفيت و استاندارد قرارگرفتند كه نسبت به سال 1390 ، 30 درصد افزايش نشان مي دهد. اين در حاليست كه اين شاخص در خودروهاي سواري  رشدي منفي داشته است .
عسگريان، توسعه خدمات پس از فروش با هدف افزايش وفاداري مشتريان به محصولات سايپا ديزل را مهمترين هدف شركت رنا در سال جاري دانست و تاكيد كرد:‌ ارتقاء كيفيت، كاهش قيمت تمام شده و افزايش سهم بازار قطعات و خدمات از ديگر اهداف شركت رنا به منظور حفظ جايگاه ممتاز خود است .
 مديرعامل شركت رنا همچنين از چشم انداز مديريتي اين شركت در رسيدن به جايگاه برترين شركت خدمات پس از فروش خودروهاي تجاري در منطقه خبر داد.
عسگريان در ادامه در پاسخ به سوالي مبني بر چگونگي تأمين قطعات كاميون هاي ولوو در شرايط فعلي ابراز داشت : با برنامه  ريزي صورت گرفته و توزيع هدفمند اينگونه قطعات در سطح كشور خوشبختانه تاكنون مشكلي در اين خصوص گزارش نشده است .
وي در ادامه به اصلاح فرآيند امداد رساني جاده اي  به خودروهاي سنگين در سال جاري خبر داد و گفت: تمامي نمايندگي هاي شركت خدمات فني رنا در سال گذشته به خدمات امداد رساني تجهيز شده و با الگو برداري از شركتهاي اروپايي رنو و ولوو قصد داريم متوسط زمان امداد را در جاده هاي كشور به استانداردهاي جهاني برسانيم .
گفتني است، شركت خدمات فني رنا به عنوان تنها ارائه دهنده خدمات پس از فروش خودروهاي توليدي سايپا ديزل توانست با كسب امتياز شاخص 8/66 در سال 91 براي "يازدهمين بار" رتبه نخست را در جمع 20 شركت ارائه دهنده خدمات پس از فروش در سطح كشور كسب كرد.

سایر اخبار