• 19 شهریور 1392
  • 00:00
  • زامیاد
  • شناسه خبر: 13496

ون زامياد در خدمت استانداري ها و شهرداري ها / عكس

 ون زامياد در خدمت استانداري ها و شهرداري ها / عكس
سايپا نيوز: پروژه‌ تامين ناوگان حمل‌ونقل درون شهري و روستائي از سوي استانداري ها و شهرداري هاي كشور با مشاركت زامياد، ادامه دارد.

به گزارش ارتباطات شركت زامياد، با توجه به سابقه اين شركت در عرصه توليد و عرضه خودروهاي تجاري و ويژگي‌هاي مناسب محصولات زامياد براي استفاده در حوزه حمل‌ونقل درون شهري و روستايي، بخش ديگري از واگذاري خودروهاي ون  A36.13زامياد به استانداري ها و شهرداري هاي كشور انجام شد.   
به موجب اين گزارش شركت زامياد، به منظور توسعه ناوگان حمل‌ونقل درون شهري و روستائي و  در راستاي تحقق مسوليت‌هاي اجتماعي خود و گسترش و اشاعه آن در صنعت و جامعه بيش از يكصد دستگاه از خودروهاي ون  A36.13 را  به استانداري هاي و شهرداري هاي تهران، خراسان رضوي، سيستان و بلوچستان، كرمان و چند استان ديگر تحويل داد.
 اين گزارش حاكي است، ون A36.13 داراي موتور ديزل چهار سيلندر خطي، بهره‌مندي از ارتقاع داخلي اتاق 1690 ميليمتر  و طيف كاملي از سيستم تعليق مناسب با دارا بودن استانداردهاي روز در جايگاه ويژه‌اي ميان خودرو‌هاي ون موجود در بازار قرار دارد .
گفتني است پيشتر، خودرو ون زامياد، با كاربري هاي متفاوت به سازمان هاي مختلف ازجمله به شهرداري تهران جهت حمل ونقل معلولين، نظام بانكي به عنوان خودرو پولرسان، سازمان تاكسيراني جهت خدمت در ناوگان حمل و نقل عمومي،سازمان بهزيستي با كاربري اورژانس اجتماعي و همچنين ون تجهيز شده به ادوات تخصصي هواشناسي به سازمان هواشناسي واگذار شده است.