پارس خودرو كوليوس را در جمع نمايندگان منتخب رونمايي كرد / عكس

پارس خودرو كوليوس را در جمع نمايندگان منتخب رونمايي كرد / عكس
سايپا نيوز: شركت پارس خودرو نخستين مراسم معرفي خودروي كوليوس را براي نمايندگي هاي برتر فروش و خدمات پس از فروش گروه خودروسازي سايپا برگزار كرد.

به گزارش  اطلاع رساني سايپا به نقل از روابط عمومي شركت پارس خودرو، در اين مراسم كه با حضور مديران ارشد گروه خودروسازي سايپا، شركت پارس خودرو و شركت رنو پارس و همچنين 30 نمايندگي برتر گروه خودروسازي سايپا در حوزه فروش و خدمات پس از فروش برگزار شد، مهندس مصدقي " قائم مقام ارشد شركت پارس خودرو با بيان استراتژي اين شركت در زمينه عرضه اين خودروي لوكس به بازار كشور گفت: شركت پارس خودرو به عنوان نخستين خودروساز كشور در توليد و عرضه محصولات لوكس و باكيفيت همواره پيشرو بوده است و با توجه به سابقه درخشان خود اين خودرو را انتخاب و در سبد محصولاتش قرار داده است.
وي با اشاره به اهميت اصالت خودرو در انتخاب آن افزود: با توجه به تجربه خوب شركت پارس خودرو براي ورود به بازارهاي خودروهاي وارداتي CBU)) با شريك تجاري خود شركت رنو فرانسه وارد مذاكره شديم و كوليوس را كه به عنوان يك محصول اصيل در بازارهاي اروپايي مطرح است، جهت عرضه در بازار خودروي كشور انتخاب كرديم.
مهندس مصدقي تاكيد كرد: شركت پارس خودرو به دليل بهره مندي از زنجيره فروش و خدمات پس از فروش گروه و برند ارزشمند خود به عنوان باكيفيت ترين خودروساز كشور مي تواند در عرضه اين خودرو و كسب رضايت خريداران آن موفق عمل كند.
قائم مقام ارشد شركت پارس خودرو با اشاره به نقش نمايندگي هاي فروش و خدمات پس از فروش براي تشويق مشتريان به  خريد خودروي كوليوس گفت: شركت پارس خودرو از ميان نمايندگي هاي فعال گروه خودروسازي سايپا تصميم بر آن گرفته است تا مسئوليت بازاريابي و عرضه اين محصول را به 30 نمايندگي برتر اين گروه در زمينه فروش و خدمات پس از فروش خودروهاي لوكس واگذار كند.
وي تصريح كرد: اين 30 نماينده برتر از اين پس نمايندگان ما در بازار كشور هستند بنابراين در صورتي نمايندگي ديگري مي تواند به اين گروه بپيوندد كه استانداردهاي لازم كه سختگيرانه است را براي عضويت در آن  داشته باشد.
مهندس مصدقي افزود: شركت پارس خودرو با اعتمادي كه به نمايندگان منتخب خود دارد بازار اين محصول لوكس را در اختيار آنها قرار مي دهد بنابراين اميدواريم آنها نيز بالاترين سطح رضايتمندي مشتريان را براي پارس خودرو به ارمغان آورند.
در ادامه اين مراسم مهندس قادري " معاون بازاريابي و فروش گروه خودروسازي سايپا با اشاره به شركت پارس خودرو به عنوان توليد كننده محصولات لوكس گروه خودروسازي سايپا گفت: شركت پارس خودرو با توليد محصولات باكيفيت برترين برند گروه خودروسازي سايپا را در اين زمينه به خود اختصاص داده است.
وي در خصوص عرضه خودروي كوليوس تاكيد كرد: نقطه قوت ما در عرضه اين محصول دارا بودن شبكه گسترده فروش و خدمات پس از فروش است و بر همين اساس تصميم بر آن شد تا 30 نماينده برتر گروه سايپا جهت عرضه اين محصول برگزيده شوند.
همچنين مهندس فروزان مهر " مدير بازاريابي و پيشبرد فروش محصولات برند گروه سايپا در اين مراسم اظهار داشت: خودروي كوليوس به لحاظ ويژگي هاي فني و ايمني نسبت به خودروهاي همكلاس خود داراي مزيت رقابتي بالايي است و اين خودرو تنها خودروي آفرود واقعي در بازار ايران محسوب مي شود و بر همين اساس شعار «اصالت نهايت جذابيت است» را براي اين خودروي اصيل انتخاب كرده است.
وي با اشاره به كسب دريافت نشان 5 ستاره ايمني از موسسه يورو ان كپ براي اين خودرو گفت: در حال حاضر 13 استان جهت عرضه اين محصول انتخاب شده اند كه 15 نماينده از تهران و 15 نماينده ديگر اين گروه از استان هاي ديگر است.
در پايان اين مراسم خودروي كوليوس براي 30 نمايندگي برتر فروش و خدمات پس از فروش منتخب رونمايي و مشخصات فني و تجهيزات و امكانات رفاهي آن تشريح شد.
گفتني است؛ پيش فروش اين محصول به زودي از طريق نمايندگي هاي منتخب اعلام خواهد شد.