باكيفيت ترين خودروساز بالاترين ميزان رضايتمندي مشتريان را خواهد داشت

باكيفيت ترين خودروساز بالاترين ميزان رضايتمندي مشتريان را خواهد داشت
سايپا نيوز: عضو كميسيون برنامه و بودجه مجلس شوراي اسلامي كيفيت محصولات پارس خودرو و كسب رتبه برتر را حاصل مديريت سيستماتيك و علمي در اين شركت دانست.

به گزارش روابط عمومي شركت پارس خودرو، غلامعلي جعفر زاده با بيان اين مطلب گفت: به جهت نوع مديريت حاكم بر شركت پارس خودرو كه از روندي سيستماتيك و علمي برخوردار است ، درصد خطا در اين شركت كاهش يافته است و موجب برتري در كيفيت توليدات اين شركت شده است.


وي با اشاره به اينكه كيفيت بالاي محصولات رضايتمندي مشتريان را سبب ساز مي شود، افزود : تاثير كيفيت در كسب رضايت مشتريان تاثير بسياري دارد.
وي در ادامه استفاده از نيروي انساني متخصص و آموزش ديده را موجب كاهش هزينه توليد و خدمات پس از فروش  در شركت ها دانست و گفت: مسلما حضور مديران مياني متخصص و توانمند و همچنين توجه به آموزش نيروهاي انساني و ايجاد انگيزه بالاي كاركنان ، همگي در كيفيت محصولات شركت پارس خودرو موثر بوده است.
وي همچنين رشد شاخص كيفي خودروها را ناشي از دو عامل كيفيت قطعات و كيفيت مونتاژ و خط توليد دانست و افزود: به هر ميزان خودرويي لوكس تر باشد قطعا روند توليد و قطعات مورد استفاده نيز از كيفيت بالاتري برخوردار خواهد بود.
نماينده مردم رشت در خانه ملت در ادامه با اشاره به لزوم توجه به مشتري مداري در صنعت خودرو افزود : مسلما ارائه خدمات پس از فروش مناسب ،افزايش گارانتي و عرضه قطعات با كيفيت در ديدگاه مشتريان و افزايش استقبال از محصولات پارس خودرو موثر بوده است.
وي تاكيد كرد : قطعا محصولات شركت پارس خودرو با توجه به كيفيت، ايمني، تنوع و راحتي مورد پسند بسياري از مشتريان است.

سایر اخبار