وانت دوكابين ريچ وارد ناوگان شهرداري تهران شد

وانت دوكابين ريچ وارد ناوگان شهرداري تهران شد
سايپا نيوز: مديرعامل پارس خودرو كيفيت بالا، قيمت رقابتي و خدمات پس از فروش را از مهمترين شاخصه هاي محصولات اين شركت دانست.

به گزارش سايپا نيوز، طي مراسمي با حضور مديران عامل و معاونين شركت هاي پارس خودرو  و شهربان و حريم بان شهرداري تهران 30 دستگاه خودرو ريچ به ناوگان خودرويي شركت شهربان و حريم بان شهرداري تهران تحويل داده شد.

در اين مراسم ناصر آقامحمدي- مديرعامل پارس خودرو با اشاره به سابقه درخشان اين شركت در توليد خودرو با كاربري مختلف گفت : اين شركت موفق به ارائه محصولي شده كه در بخش خدمات اجتماعي مورد استفاده قرار گيرد.

آقامحمدي با خاطرنشان كردن اين مطلب كه سازمان ها و نهادهاي دولتي و خصوصي از محصولات اين شركت استفاده مي كنند گفت :كيفيت بالا, قيمت رقابتي , خدمات پس از فروش گسترده , مهمترين شاخصه محصولات پارس خودرو است.

مديرعامل پارس خودرو با تاكيد بر اهميت خدمات پس از فروش گفت : خدمات پس از فروش بخش مهمي در اقتصاد و جذب مشتري است كه پارس خودرو با برنامه ريزي در تامين قطعات اين خودرو و بهره مندي از شبكه گسترده خدمات پس از فروش گروه خودرو سازي سايپا در سراسر كشور تمامي تلاش خود را در جهت ارائه خدمات بهتر و با سرعت بالا به مشتريان مي كند.

آقامحمدي در خصوص امكان عرضه وانت دوكابين ريچ با كاربري هاي متفاوت گفت:پارس خودرو در زمينه توليد وانت دوكابين ريچ با كاربري هاي مختلف اقدامات فراواني انجام داده و امكان ارائه اين محصول باتوجه به نياز و تجهيزات مورد نياز مشتريان وجود دارد.

در اين مراسم كه معاون مالي اداري  و فني و اجرايي شركت شهربان و حريم بان و قائم مقام معاونت خدمات شهري شهرداري تهران و مديران عامل شركت هاي پيمانكار شهرداري و تعدادي از پرسنل خط توليد پارس خودرو حضور داشتند، احسان اله شريفي-مديرعامل شركت شهربان و حريم بان شهرداري تهران با ابراز خرسندي به دليل استفاده از توليدات داخلي براي انجام ماموريت هاي شهرداري تهران گفت : مجموعه شهرداري تهران به دليل اهميت خدمت رساني به مردم در نظم و مبلمان شهري سعي در  استفاده از بهترين محصولات توليدي داخل دارد و مجموعه شهرداري تهران به دليل استفاده از محصولات پارس خودرو در ناوگان ترابري خاطره خوب و شيريني از شركت پارس خودرو دارد.

وي در خصوص علت انتخاب وانت دوكابين ريچ  براي پيمانكاران شهرداري گفت : انتخاب اين محصول, براساس يك پروسه تحقيقاتي و كارشناسي دقيق و فني در بين خودروهاي دو ديفرانسيل توليدي در كشور بوده و در نهايت وانت دوكابين ريچ پارس خودرو انتخاب شده است.

شريفي با اشاره به نگراني پيمانكاران از خدمات پس از فروش اين خودرو گفت: خوشبختانه پارس خودرو به دليل بهره گيري از شبكه گسترده خدمات پس از فروش و نمايندگي هاي متعدد فروش در سراسر كشور اعتماد بسيار خوبي در اين خصوص براي ما به وجود آورده است.

سایر اخبار