زامياد يكه تاز در ناوگان حمل و نقل كشور است

زامياد يكه تاز در ناوگان حمل و نقل كشور است
سايپا نيوز: مديركل و معاون دفتر حمل و نقل و ترافيك شهري سازمان شهرداري ها، به همراه هياتي از كارخانه و محصولات توليدي شركت زامياد بازديد كردند.

به گزارش سايپا نيوز، دكتر امير جعفرپور مديركل دفتر حمل و نقل و ترافيك شهري سازمان شهرداري ها، ضمن بازديد از سالن‌هاي پرس، رنگ، اطاق‌سازي و مونتاژ سبك و سنگين شركت زامياد از نزديك با فرايند توليدات اين شركت آشنا شد.

 در اين بازديد كه مهندس حميدي، مدير عامل شركت زامياد وي را همراهي مي نمود، مديركل دفتر حمل و نقل و ترافيك شهري سازمان شهرداري ها، با اشاره به سابقه شركت زامياد درعرصه توليد خودروهاي تجاري اشاره كرد و گفت: شركت زامياد يكي از خودروسازان باسابقه درعرصه توليد وعرضه محصولات تجاري است، و جزء معدود شركت ها يي است كه در زمينه توليد خودروهاي تجاري به نسبت ديگر توليد كنندگان در اين زمينه پوشش مناسبي چه از نظر تنوع محصولات و چه از نظر اقتصادي دارا است.

جعفر پور با اشاره به لزوم نوسازي ناوگان حمل و نقل كشور و جايگاه زامياد در اين عرصه بيان داشت: مشكلات فراواني در صنعت حمل و نقل كشور به لحاظ فرسودگي خودرو ها و جايگزيني آنها وجود دارد، و نقش شركت زامياد در تامين نياز سهم بازار ، جايگزيني خودروهاي فرسوده و رفع مشكلات اين حوزه بسيار مهم مي باشد.

وي ادامه داد، با توجه به مشكلاتي كه در اثر تحريم بر كشور وارد شده است، خوشبختانه اين شركت توانسته با تلاش مديريت و كاركنان خود محصولات مناسبي را به لحاظ تنوع و كيفيت به بازار عرضه نمايد،كه امروز ثمره اين تلاش، توليد وانت جديدي با نام پادرا مي باشد كه ورود آن به بازار مي تواند نياز بخش مهمي از جامعه را تامين نمايد.

مديركل دفتر حمل و نقل و ترافيك شهري سازمان شهرداري ها در پايان سخنان خود ابراز اميدواري كرد كه با ورود محصولات جديد شركت زامياد به بازار شاهد موفقيت روز افزون اين شركت در صنعت حمل و نقل كشور باشيم چرا كه زامياد در ناوگان حمل و نقل كشور يكه تاز است.

گفتني است، در پايان اين بازديد و در راستاي تعامل و همكاري بيشتر جلسه‌اي ميان مديركل  و معاون دفتر حمل و نقل و ترافيك شهري سازمان شهرداري ها و مهندس حميدي مديرعامل، اعضاي هيئت مديره و مديران اين شركت برگزار شد.

 

سایر اخبار