تقدير و تشكر نمايندگي ولي فقيه از مجموعه شركت زامياد

تقدير و تشكر نمايندگي ولي فقيه از مجموعه شركت زامياد
سايپا نيوز: طي پيامي، حجت الاسلام و المسلمين حاج آقا حسين طالبي، نمايندگي ولي فقيه در سپاه ناحيه مقاومت بسيج جماران، از مديريت موفق و تلاش كاركنان شركت زامياد در راستاي اعتلاي صنعت ايران، اسلامي تقدير و تشكر كرد.

به گزارش سايپا نيوز، در اين پيام، حجت الاسلام و المسلمين طالبي، نمايندگي ولي فقيه در سپاه ناحيه مقاومت بسيج جماران، با اشاره به سالي كه رهبر معظم انقلاب آن را سال "اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي" ناميده اند، مساعدت هاي بي دريغ  مهندس فريدون حميدي، مدير عامل اين شركت در  راستاي امر بسيج و در جهت اعتلاي صنعت ايران، اسلامي و  همچنين تلاش كاركنان آن را مورد قدرداني قرار داد.

در بخش ديگري از اين پيام آمده است، نظام جمهوري اسلامي ايران، مرهون تلاش و همت مضاعف انديشمندان و تلاشگران سخت كوشي است كه هنر صنعت را با رايحه معنويت در هم آميخته و در جهت اعتلاي اين صنعت  مي كوشند.

همچنين در اين پيام، نمايندگي ولي فقيه در سپاه ناحيه مقاومت بسيج جماران، براي تمام كليه مديران و كاركنان زامياد توفيقات روز افزون را از خداوند متعال آرزو مند شده، و ابراز اميدواري نمود كه آن مجموعه در مسير رهنمود هاي رهبر معظم انقلاب، با انرژي به فعاليت هاي خود ادامه دهند.

سایر اخبار