رئيس سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي كشور، از محصولات شركت زامياد بازديد كرد

رئيس سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي كشور، از محصولات شركت زامياد بازديد كرد
سايپا نيوز: كشاورزيان معاون وزير راه و رئيس سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي كشور در بازديد از محصولات ون شركت زامياد، با هدف تجهيز ناوگان حمل‌ونقل عمومي و جاده‌اي كشور، اين توليدات را مناسب ارزيابي كرد.

به گزارش سايپا نيوز، داود كشاورزيان معاون وزير راه و رئيس سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي كشور به همراه مديران ارشد اين سازمان در حوزه حمل‌ونقل مسافر،از محصولات شركت زامياد بازديد كردند.

بنابراين گزارش، داود كشاورزيان، با مناسب ارزيابي كردن محصولات ون شركت زامياد  به‌عنوان يكي از نخستين خودروسازان تجاري كشور بيان داشت: استفاده از تجهيزات و ناوگان، با فناوري جديد در حمل‌ونقل جاده‌اي، يكي از اولويت‌هاي اين سازمان است؛ به صورتي كه با نگاه به اهداف كلي و راهبردهاي كلان بخش حمل‌ونقل جاده‌اي كشور و توجه به ابلاغ آيين‌نامه ساماندهي حمل‌ونقل عمومي روستايي، تاكنون بيش از 2000 مسير اولويت‌دار براي ساماندهي حمل‌ونقل روستايي در سطح كشور تعيين و به تصويب رسيده است.

رئيس سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي كشور افزود: علاوه بر تجهيز ناوگان اين بخش، اجرايي كردن دستورالعمل تأسيس و بهره‌برداري شركت‌هاي حمل‌ونقل روستايي بار و مسافر، بررسي و تعيين معيارهاي حمل‌ونقل، صدور برگ فعاليت رانندگان و آموزش دست‌اندركاران اين بخش از ديگر برنامه‌هاي اين حوزه است.

پيش‌ازاين فريدون حميدي مديرعامل شركت زامياد با اشاره به اهتمام ويژه گروه خودروسازي سايپا و اين شركت با دارا بودن بيش از نيم‌قرن تجربه در صنعت تجاري‌سازي كشور، از آمادگي شركت زامياد براي تأمين، توسعه و ارتقا ناوگان تجاري در بخش‌هاي شهري، برون‌شهري و روستايي خبر داده بود.

 گفتني است، شركت زامياد در راستاي تحقق مسئوليت‌هاي اجتماعي خود و گسترش و اشاعه آن در صنعت و جامعه،  توليد و عرضه خودروهاي ون  A36.13  به استانداري‌هاي و شهرداري‌هاي كشور و ارائه اين محصول با كاربري‌هاي گوناگون ازجمله ون ويژه حمل‌ونقل معلولين، ون اورژانس، خودرو پول‌رسان، خودرو مجهز به ادوات تخصصي هواشناسي و... را در كارنامه فعاليت‌هاي خود به ثبت رسانده است.

سایر اخبار