سال 94 , سال شكوفايي پارس خودرو

سال 94 , سال شكوفايي پارس خودرو
سايپا نيوز: مدير عامل شركت پارس خودرو گفت: افتخار پارس خودرو در دوران تحريم ها اين است كه با حفظ اشتغال, توانست دو محصول جديد به بازار عرضه كند.

به گزارش سايپا نيوز، ناصر آقا محمدي-مدير عامل پارس خودرو با خاطر نشان كردن اين مطلب كه سال 93 سال بسيار سختي براي صنعت كشور از جمله صنعت خودرو سازي بوده است گفت: پارس خودرو به دليل خاص بودن نوع ساختار محصول و وابستگي به كشورهاي خارجي جهت تامين قطعات دچار آسيب هاي فراواني شد.

آقا محمدي افزود: علي رغم سختي ها و مشكلات در سال 93، شركت پارس خودرو توانست با حفظ اشتغال، دو محصول جديد به بازار عرضه كند و تجربه به ما نشان داد چه با تحريم و چه بدون تحريم بايد بتوانيم به توليد و حيات سازماني خود ادامه دهيم.

وي در خصوص توليد و عرضه وانت دوكابين ريچ گفت: اين شركت باهدف تنوع و توسعه سبد محصولات اقدام  به توليد وانت دوكابين ريچ كرد.

آقا محمدي، زيبايي، كيفيت بالا و قيمت مناسب را از مهمترين خصيصه هاي  اين خودرو دانست و گفت: اين خودرو در حال حاضر يكي از پرفروش ترين خودروهاي 4*4 در كشور بشمار مي رود.

مديرعامل پارس خودرو با اشاره به خوش نامي و سابقه خوب اين شركت در توليد و عرضه محصولات با كيفيت گفت :اين شركت با اتكا بر گذشته درخشان خود اقدام به عرضه  پيش فروش خودرو برليانس كرد كه اين خودرو در مدت بسيار كم با استقبال بي نظير مردم روبرو شد.

آقا محمدي با اشاره به كيفيت خودرو برليانس گفت: سال آينده خودرو برليانس در سه مدل به بازار عرضه خواهد شد و با استقرار و اجراي نظام هاي كيفي در توليد اين خودرو اميدواريم سطح كيفي اين محصول را همانند ساير محصولات پارس خودرو در صدر جدول كيفي و درشان پارس خودرو حفظ كنيم.

آقا محمدي درخصوص ادامه همكاري با رنو گفت: انتقال ارز يكي از مشكلات اصلي در تامين قطعات  محصولات رنو است كه اقدامات مثبتي انجام شده و اميدوار هستيم درسال آينده براي توليد تندر مشكل خاصي نداشته باشيم.

 

سایر اخبار