توسعه محصول از اهداف استراتژيك زامياد مي باشد

توسعه محصول از اهداف استراتژيك زامياد مي باشد
سايپا نيوز: مدير عامل شركت زامياد با اشاره به تفكر پروژه‌هاي كوتاه‌مدت و بلندمدت برنامه هاي توسعه اي گفت : عليرغم مشكلات متعدد پيش روي صنعت خودرو، موفقيت هاي مهمي را زامياد در انجام پروژه هاي توسعه اي خود در حوزه محصولات سبك در راستاي تفكر پروژه‌هاي كوتاه‌مدت و بلندمدت برنامه هاي توسعه اي خود به اجرا در آورده است.

به گزارش سايپانيوز، فريدون حميدي مدير عامل شركت زامياد اظهار داشت: بر اساس توسعه محصول و با توجه  به بررسي‌ها و اقدامات صورت گرفته ، زامياد توانست محصولي مشترك و جديدي را با استفاده از توان و تجهيزات داخلي و همكاري شركت‌هاي خارجي در كوتاه‌مدت بانام پادرا توليد نمايد البته محصول در تيرماه سال گذشته توليد گرديد، اما وجود برخي سخت‌گيري‌ها و ايجاد موانع استانداردي موجب شد كه اواخر ارديبهشت‌ماه امسال الزامات استانداردي اين خودرو تائيد شود .

وي تأكيد كرد : البته در اين راستا بهبودها و پروژه‌هاي توسعه‌اي نيز در اين محصول بايد ايجاد مي‌گرديد به‌طوري‌كه پروژه‌هايي بر روي گيربكس و ترمز اين محصول در غالب چند پروژه داخلي انجام و پاسخ لازم دريافت شد و هم‌اكنون كليه استانداردهاي لازم ازجمله مصرف سوخت پادرا پاس شده است.

حميدي افزود : خوشبختانه با تغييراتي كه بر روي شاسي و پلت فرم وانت زامياد صورت گرفته هم‌اكنون قابليت توليد دو تا سه مدل مختلف خودرو بر روي پلتفرم‌هاي جديد فراهم است كه  اين مسئله قطعاً به شركت  كمك  زيادي مي‌كند تا بتواند خودرو ارزاني را  توليد نماييم در غير اين صورت اين خودرو بسيار گران تمام مي‌گردد.

 مدير عامل زامياد به دو مزيت مهم در وانت پادرا اشاره كرد و اظهار داشت : باربري بسيار بالا و قيمت پايين از قابليت و مزيت‌هاي وانت زامياد است كه جذابيت خوبي را براي مشتريان به دنبال داشته است.

 حميدي اظهار داشت: شركت زامياد از دانش لازم براي توليد محصولات به‌روزتر برخوردار است اما در اين راستا معتقديم كه بايستي الزامات بازار مورد انتظار خود و مشتريان را  نيز پوشش دهيم به همين جهت بايد ملاحظات قيمت و حمل بار را به‌عنوان دو مسئله و به‌نوعي محدوديت در كنار هم بپذيريم.

مدير عامل شركت زامياد در پايان خاطر نشان كرد: هر چند بر اساس پيش بيني هاي صورت گرفته قرار بود اين خودرو در ارديبهشت ماه امسال عرضه عمومي شود اما به جهت برخي موانع در كسب الزامات استانداردي اين خودرو، عرضه اين خودرو با تاخير مواجه شد به همين جهت اين خودرو تا خرداد ماه امسال توليد و پيش فروش مي شود و سپس به بازار عرضه خواهد شد. البته تاكنون 120 دستگاه از اين خودرو توليد شده است اما توليدات اوليه صرفا به شركت ها ارائه مي شود و سپس به متقاضيان عام عرضه خواهد شد.