عرضه محصول جديد ميني تراك توسط شركت زامياد

عرضه محصول جديد ميني تراك توسط شركت زامياد
سايپا نيوز: مدير عامل شركت زامياد از عرضه محصول جديدي در آينده نزديك خبر داد و گفت : به دنبال اجراي ساير پروژه هاي زامياد در سال 94 ، پروژه ميني تراك محصول ديگري است در شركت زامياد در بخش توسعه محصول ديده شده تا موجب تنوع بخشي در محصولات شركت شود توليد اين محصول كه هم اكنون در حال مذاكره هستيم قرار است با همكاري شركت DFSK دان فنگ چين توليد شود .

 به گزارش سايپا نيوز، فريدون حميدي، مدير عامل شركت زامياد در خصوص عرضه محصول جديد اين شركت اعلام داشت: اين محصول قادر است بين 850 تا يك تن حمل بار داشته باشد ضمن اينكه اين محصول داراي  كارگوي 7.2 متري و flat است و مي تواند بارهاي با حجم بالا را جا به جا نمايد .

وي گفت : اين خودرو محصول بسيار زيبايي است و تاكنون به 70 كشور دنيا صادر شده است اميد است اين محصول در بازار ايران به خوبي بدرخشد  البته با مذاكرتي كه صورت گرفته قرار است خدمات پس از فروشي گسترده اي براي اين محصول ارائه شود.

حميدي تاكيد كرد :  البته در مذاكرات بسيار فشرده اي كه براي توليد اين محصول داشته ايم  تخفيف بسيار خوبي گرفته شده است كه بنا داريم  اين تخفيف را صرفا براي مشتريان شركت زامياد لحاظ نماييم.

وي گفت : همچنين دريافت تخفيفات در ساخت جك و فيكسچرها  كه با توجه به پتانسيل هايي كه در زامياد ايجاد شده و مهندسين توانمندي كه در شركت وجود دارد در مذاكره با اين شركت توافق شد تا ساخت كليه جك و فيكسچر ها را شركت زامياد انجام دهد. اين اقدام چيزي در حدود 700 تا 800  هزار دلار سود را نصيب شركت زامياد خواهد كرد در حالي كه براي انتقال دانش فني  40.000 دلار پرداخت شده تا محصول جديدي در داخل توليد و عرضه شود. اميد است با تلاش هاي صورت گرفته بتوانيم تا پايان امسال اين محصول را عرضه نماييم.

وي گفت : البته محصول پادرا را نيز بر مبناي برنامه اي تعريف نموده ايم كه بتواند هر توسعه جديد كه در حوزه اين محصول بخواهد صورت گيرد، بر روي اين پلت فرم توليد شود به طوري كه بر اساس مذاكرات صورت گرفته مي توان هر  دو سال يك محصول جديد از الگوي پادرا را توليد و عرضه نماييم.

مدير عامل زامياد در ادامه در خصوص توليد پادرا دوكابين ياد آورشد : البته در سفر اخير براي توليد پادرا دو كابين مذاكره و اعلام آمادگي از سوي شريك تجاري صورت گرفت اما شركت زامياد در نظر دارد تا ابتدا پادرا تك كابين وارد بازار شود و پس از ارزيابي نسبت به توليد پادرا دوكابين اقدام نماييم.

حميدي همچنين در راستاي توسعه محصول به توليد محصول ديگري اشاره كرد و اظهار داشت :  محصولي كه از صفر تا 100 آن توسط شركت زامياد توليد گردد و انشاالله در آينده بتواند جايگزين وانت آبي زامياد شود.  البته اين محصول مدرن تر بوده و امكانات بيشتري دارد و تبعاً قيمت آن نيز بالاتر خواهد رفت.